Wygraj rejs, bilety lotnicze i prenumeratę!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Chcesz wygrać bajeczny rejs dla dwojga po Karaibach albo Morzu Śródziemnym? A może chciałbyś za darmo polecieć do najlepszych europejskich stolic? Jeśli tak, to zapraszamy do wzięcia udziału w majowym konkursie Business Travellera, Royal Caribbean i Centrum Lotów Discovery.

Główna nagroda jest bardzo atrakcyjna: to dwuosobowy voucher na rejs ekskluzywnymi statkami Royal Caribbean, najpopularniejszej firmy oferującej rejsy wycieczkowe, mającej w swej flocie dwa największe wycieczkowce świata – Oasis Of The Seas i Allure Of The Seas. Zwycięzca zdecyduje, czy popłynie na Karaiby, by odwiedzić Miami, Haiti, Portoryko czy wybierze raczej trasę w basenie Morza Śródziemnego.

Do wygrania są też cztery podwójne vauchery na loty powrotne z Polski do wszystkich miast w Europie, do których lata linia RyanAir. Dzięki temu w Waszym zasięgu będzie Barcelona, Londyn i wiele, wiele innych. Kolejne dziesięć nagród to półroczne prenumeraty polskiej edycji Business Travellera, dla wielu kompendium wiedzy w podróżach biznesowych i nie tylko.

Co zrobić, by wygrać?

1. Trzeba odpowiedzieć na 2 proste pytania, dotyczące floty Royal Caribbean: Ile pokładów posiadają statki Oasis Of The Seas oraz Allure Of The Seas oraz jak nazywa się montowane na statkach Royal Caribbean urządzenie, umożliwiające surfowanie na desce w miejscu. Odpowiedź znajdziecie wśród opisów statków na stronie www.royalcaribbean.pl

2. Zapisać na newslettery Royal Caribbean oraz Business Traveller Poland na stronach www.royalcaribbean.pl oraz www.businesstraveller.pl oraz wyrazić chęć otrzymywania w przyszłości newsletterów wyszukiwarki biletów lotniczych www.centrumlotow.pl (jeśli już jesteście zapisani na newslettery, nie musicie tego robić po raz drugi)

3. Napisać kilka zdań (max 1000 znaków) na temat tego, dlaczego Waszym zdaniem wakacyjna przygoda na statakach Royal Caribbean jest warta grzechu.

Nasz konkurs trwa od 27 kwietnia do 31 maja. Wyniki ogłosimy do 22 czerwca. Przy wyborze zwycięzców weźmiemy pod uwagę prawidłowe wypełnienie warunków konkursu oraz oryginalność tekstu na temat wakacji z Royal Caribbean.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i zapoznania się regulaminem konkursu! Znajdziecie tam szczegółowy opis nagród oraz adres e-mail, na który należy wysłać prawidłowe odpowiedzi.