Dwudniowa Szalona Środa z Dreamlinerem LOT-u

Autor tekstu: , Data publikacji:

W dzisiejszej promocji „Szalona Środa”, która potrwa wyjątkowo dwa dni (14 i 15 listopada br.), LOT zaoferuje bilety na rejsy Dreamlinerem w niezwykle korzystnych cenach

Poza wyjątkowym wydarzeniem jakim jest przylot do Polski 15 listopada br. samolotu Boeing 787 Dreamliner – pierwszego we flocie LOT-u – polski przewoźnik przygotował specjalnie
z myślą o swoich pasażerach w Polsce, a także w sześciu innych krajach w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Chinach ofertę promocyjną na loty Dreamlinerem.

W ramach „Dwudniowej Szalonej Środy z Dreamlinerem” LOT zaproponuje bilety na rejsy tym najnowocześniejszym samolotem pasażerskim świata:  po Europie w cenie od 399 złotych w obie strony (95 Euro) na loty od 14 grudnia br., na rejsy transatlantyckie w cenie od 1.899 złotych w obie strony (649 USD) na loty już od 16 stycznia 2013r., oraz na rejsy do Pekinu w cenie od 1.999 złotych w obie strony (3.999 CNY) do którego Dreamliner zawita 3 marca 2013 roku.

Oferta będzie dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży LOT-u. Promocja „Dwudniowa Szalona Środa z Dreamlinerem” wsparta będzie kampanią on-line, na stronie przewoźnika lot.com, na profilu LOT-u na Facebook’u, a także zostaną wysyłane do pasażerów newslettery na wszystkie rynki oraz newslettery do agentów sprzedaży. Liczba miejsc w cenach promocyjnych jest ograniczona.

Przypomnijmy, że Dreamliner LOT-u odbędzie swój pierwszy komercyjny rejs do Pragi 14 grudnia br. Za Atlantyk uda się po raz pierwszy 16 stycznia 2013 roku do Chicago. Następny rejs będzie do Toronto 1 lutego 2013 roku. 3 lutego pasażerowie polecą Dreamlinerem do Nowego Jorku, a Pekin powita Boeinga 787 w barwach LOT-u miesiąc później – 3 marca 2013 roku.