Eurolotem za jedyne 149 zł.

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od 6 do 8 marca linia lotnicza Eurolot będzie sprzedawać bilety na wszystkie krajowe rejsy w promocyjnej cenie 149 złotych.

Oferta promocyjna obejmie wszystkie krajowe połączenia, w okresie od 15 kwietnia do 26 października 2013 roku. 149 zł w obie strony zapłacą także chętni na lot do Heringsdorfu (pol. hist. Cieszęcin), miasta położonego na wyspie Uznam koło Świnoujścia.

W cenę biletu wliczona jest opłata lotniskowa, opłata za wystawienie biletu, bagaż podręczy i rejestrowany, oraz przekąski i napoje na pokładzie samolotu. Dla chętnych możliwy jest dostęp do iPadów. Większość krajowych połączeń obsługują nowe Bombardiery Q400, maszyny które zastąpiły wysłużone ATRy.

– W 2013 roku planujemy przewieźć ponad milion pasażerów na trasach krajowych i międzynarodowych – mówi Anna Rusajczyk, rzecznik prasowy Eurolotu.

To sześć razy więcej niż w ubiegłym roku.

– Cyfry są odzwierciedleniem rozwoju Eurolotu, rozbudowanej siatki połączeń, dostosowanej do oczekiwań klientów i zauważonej przez nas na rynku niszy. Mam tu na myśli na przykład bezpośrednie loty z Polski do Chorwacji – tłumaczy Rusajczyk dla portalu turystyka.rp.pl.