HolidayCheck Award 2013, czyli najlepiej oceniane hotele z całego świata

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ponad 600 tysięcy Internautów zadecydowało o wyborze najlepszych hoteli z całego świata

Już ósmy rok z rzędu w plebiscycie HolidayCheck wybrano 99 najlepiej ocenianych hoteli na całym świecie! Największy europejski portal opiniotwórczy, HolidayCheck, na podstawie 780 tysięcy ocen gości hotelowych z ostatnich 12 miesięcy wyłonił listę najwyżej cenionych hoteli. HolidayCheck odznaczył Zwycięzców wyróżnieniem HolidayCheck Award 2013.

W jednym z największych plebiscytów w dziedzinie turystyki wzięło udział ponad 600 tysięcy Internautów z 52 krajów. Nagroda została przyznana w siedmiu kategoriach. Odzwierciedlają one zainteresowania turystów oraz preferowane typy podróży. Wyróżniono najlepiej ocenione hotele przy plaży, miejskie, wellness, na zimę, jak również dla rodzin i par. W kategorii „Numer 1 w kraju“ HolidayCheck odznaczył najlepsze hotele w dwudziestu najpopularniejszych celach podróży na całym świecie.

Aby znaleźć się w gronie 99 wyróżnionych nagrodą HolidayCheck Award 2013, hotele musiały zebrać co najmniej 40 recenzji w ciągu ostatnich 12 miesięcy i uzyskać bardzo dobre oceny we wszystkich kategoriach. Nagrodzone hotele uzyskały najwięcej recenzji, szczególnie wysoki poziom rekomendacji i średnią ocen w wysokości minimum 5 słoneczek w 6-stopniowej skali.

Najpopularniejszymi hotelami wśród użytkowników portalu HolidayCheck są obiekty w Austrii i we Włoszech: w obu krajach wyłoniono aż po siedmiu zwycięzców – po jednym w każdej kategorii. Na równi z Hiszpanią, na drugim miejscu plasują się Niemcy z sześcioma wyróżnionymi hotelami. Nowością w plebiscycie HolidayCheck Award 2013 jest Portugalia z pięcioma zwycięskimi hotelami – aż trzy z nich są położone na wybrzeżu Algarve.

W tym roku wśród 99 najlepiej ocenianych hoteli świata znalazł się także hotel z Polski – Aquarius Spa w Kołobrzegu. Został on nagrodzony w kategorii „Hotele dla rodzin”.

HolidayCheck Award 2013 jest nagrodą przyznawaną przez urlopowiczów na potrzeby urlopowiczów. Wyróżnienie to świadczy o najwyższej jakości dostarczanych przez hotele usług. HolidayCheck oferuje turystom ponad 9 milionów opinii użytkowników. Dotychczas ocenionych zostało ponad 150 tysięcy hoteli w 220 krajach.