Kup bilet i wygraj rejs po Karaibach, bilety lotnicze i pobyty w spa!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Jeśli planujecie zakup biletu lotniczego, Business Traveller rekomenduje, by zrobić to w serwisie www.centrumlotow.pl. Wystarczy kupić bilet, wymyślić krótkie hasło, by mieć dużą szansę na wygranie dwuosobowego rejsu statkiem Royal Caribbean po Karaibach lub Morzu Śródziemnym, podwójnych biletów lotniczych do Barcelony i Pragi oraz dwuosobowych pobytów w luksusowych hotelach w atrakcyjnych miejscach w Polsce.

Kupno biletu lotniczego online to w dzisiejszych czasach drobiazg. Ceny w wielu serwisach są zbliżone, często różnią się o kilka lub kilkanaście złotych. Zależy to głównie nie od taryf linii lotniczych, ale tzw. opłat transakcyjnych, które są pobierane za wystawienie biletu. Dlaczego zatem warto zdecydować się zakup biletu w serwisie www.centrumlotow.pl?

Po pierwsze, opłaty transakcyjne są tu jedne z najniższych, jeśli nie najniższe na rynku i wahają się od 43 do 80 złotych, duże, 30-procentowe zniżki ma też młodzież, za wystawienie biletu dzieciom do lat dwóch w ogóle nie pobieramy opłaty.

Po drugie, każdy, kto kupi u nas bilet lotniczy między 1 stycznia a 31 marca 2014 roku, będzie mieć dużą szansę na wygranie bardzo atrakcyjnych nagród. Wystarczy kupić bilet i na adres konkurs@ wysłać hasło, które będzie zawierać nazwę „Centrum Lotów” i nie będzie dłuższe niż 300 znaków. Nasza komisja oceni i wybierze najciekawsze i najbardziej oryginalne z nich.

TUTAJ ZNAJDZIECIE SZCZEGÓŁY NASZEGO KONKURSU >>>

Oto, jak Was nagrodzimy:

Przyznamy podwójny voucher na rejs statkiem linii Royal Caribbean po Karaibach lub Morzu Śródziemnym (do wyboru).

Dwa podwójne vouchery ważne do końca 2014 roku na rejs powrotny liniami lotniczymi Czech Airlines do Pragi oraz Barcelony

Podwójny voucher na pokój dwuosobowy na pobyt weekendowy (od piątku do niedzieli) w jednym z pięciu hoteli należących do Grupy Trip w Zakopanem: Litwor, Hotel Ossa, Hotel Belvedere, Czarny Potok.

Dwa podwójne vouchery na dwudniowy pobyt w pokoju dwuosobowym w Hotelu Maltańśkim sieci Donimirski Boutique Hotels w Krakowie,.

Trzy podwójne vouchery na dwudniowe pobyty w nowotwartym, muzycznym hotelu Sound Garden w Warszawie. Vouchery sa ważne do końca 2014, z wyłączeniem świąt.

Dziesięć półrocznych prenumerat miesięcznika Business Traveller Poland, polskiej edycji prestiżowego brytyjskiego Business Travellera.

Życzymy udanego planowania podróży, tanich biletów i weny przy układaniu haseł!

Zespół Business Traveller Poland oraz Centrum Lotów Discovery