LOT inauguruje połączenie do Hanoweru

Autor tekstu: , Data publikacji:

Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały połączenie do Hanoweru. Od 1 października 2012 należący do Polskiego przewoźnika Embraer 170 będzie latał do Hanoweru 6 racy w tygodniu.

 

Hanower jest  szóstym  kierunkiem do Niemiec obsługiwanym przez samoloty LOT-u. Nowe połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednią podróż z Hanoweru do Warszawy, a pasażerom tranzytowym zapewni dogodne przesiadki do Pekinu  oraz  do wielu miast europejskich m.in. Budapesztu, Pragi.

Hanower i jego okolice są rozwiniętym ośrodkiem gospodarczym, usługowym i handlowym położonym na skrzyżowaniu dwóch głównych europejskich ciągów komunikacyjnych wschód – zachód i północ – południe.

Rejsy do Hanoweru będą się odbywać codziennie, z wyjątkiem sobót, według następującego rozkładu w (czasach lokalnych), samolotami Embraer 170:

 

 

Port lotniczy

Numer rejsu

Dzień

Godzina wylotu

Godzina przylotu

Warszawa

LO 403 poniedziałek, środa, piątek 13:55 15:30

Warszawa

LO 403 wtorek, czwartek, niedziela 11:25 13:00

Hanower

LO 404 poniedziałek, środa, piątek 16:05 17:30

Hanower

LO 404 wtorek, czwartek, niedziela 13:35 15:00

 

 

Przypominamy, że rejsy dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży – na stronie lot.com, w Call Centre oraz w biurach własnych LOT-u i u agentów podróży.

LOT tygodniowo wykonuje z Polski 161 rejsów do portów niemieckich. W ciągu jednego tygodnia samoloty polskiego przewoźnika mogą przewieźć w sumie nawet 12 tysięcy pasażerów do wszystkich obsługiwanych przez LOT niemieckich lotnisk.

 

Zdjęcie dostarczyła: