Lot samolotem A380 w wyjątkowej cenie już od 2190 PLN

Autor tekstu: , Data publikacji:

Poleć do Singapuru na pokładzie A380 linii Singapore Airlines

Warszawa/Frankfurt, 6 października 2011 r. – Z okazji uruchomienia rejsów obsługiwanych przez największy pasażerski samolot świata A380 z portu lotniczego we Frankfurcie linie lotnicze Singapore Airlines proponują podróżnym wyjątkową ofertę na przelot w klasie ekonomicznej z Polski przez Frankfurt  do Singapuru. Cena biletu w obie strony, obejmująca wszystkie podatki i dopłaty paliwowe, to zaledwie 2190 PLN*. Bilety w „ofercie specjalnej – A380” można rezerwować tylko w dniach  6-10 października 2011 r.

Promocyjne przeloty do Singapuru dotyczą okresu od 17 stycznia do 22 marca    2012 r., zaś najpóźniejszy możliwy dzień powrotu to 10 kwietnia 2012 r. Warunkiem skorzystania z oferty jest pobyt w Singapurze przez minimum trzy doby lub nocleg    z soboty na niedzielę. Maksymalny czas pobytu to jeden miesiąc.

Bilety w specjalnej cenie obejmują podróż do Singapuru i z powrotem z jednego        z międzynarodowych portów lotniczych  w Polsce – Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Katowic, Krakowa i Rzeszowa, oferującego loty do Frankfurtu. Promocyjna cena obejmuje wszystkie podatki i dopłaty paliwowe, jak również przeloty z Polski do Frankfurtu, obsługiwane przez Lufthansę.

Bilety w „ofercie specjalnej – A380” można rezerwować za pośrednictwem lokalnych biur podróży w Polsce. W międzynarodowym serwisie internetowym singaporeair.com możliwe jest także dokonywanie rezerwacji z Frankfurtu lub Monachium bez lotów z Polski. Informacje w języku polskim dostępne są na stronie singaporeair.pl

Samolot A380 w barwach Singapore Airlines oferuje klientom niezrównany komfort podróży i przestrzeń na pokładzie. Ergonomicznie zaprojektowana klasa ekonomiczna nie tylko zapewnia maksimum miejsca na kolana i nogi, ale wykorzystuje szereg innych inteligentnych rozwiązań, takich jak lampki do czytania, które nie przeszkadzają innym pasażerom, czy też skórzane zagłówki o regulowanej wysokości z bocznymi podparciami. Klientom w klasie ekonomicznej podróż umila szeroki wybór najnowszych filmów, programów telewizyjnych i płyt CD, dostępnych za pośrednictwem systemu rozrywki pokładowej „na żądanie” KrisWorld,  za który linie Singapore Airlines otrzymały wiele nagród.

 

SINGAPORE AIRLINES A380

 

SINGAPUR – FRANKFURT – NOWY JORK

15 stycznia do 9 marca 2012 r.

Wszystkie podane godziny to czas lokalny

Singapur – Frankfurt – Nowy Jork JFK

 

Nr lotu

Wylot  z Singapuru

Przylot
do Frankfurtu

Wylot z Frankfurtu

Przylot do Nowego Jorku

SQ26

23:55

06:10 + 1

8:20 + 1

11:10 + 1

 

Nowy Jork JFK – Frankfurt – Singapur


Nr lotu

Wylot
z Nowego Jorku

Przylot
do Frankfurtu

Wylot z Frankfurtu

Przylot do Singapuru

SQ25

20:10

10:00 + 1

11:50 + 1

06:50 + 2

+1 oznacza jeden dzień po wylocie z Singapuru/Nowego Jorku
+2 oznacza dwa dni po wylocie z Nowego Jorku

*Przykładowa cena obejmuje wszystkie podatki, opłaty i dopłaty paliwowe wg stanu na 4 października 2011 r., przy założeniu przelotów z Warszawy przez Frankfurt

www.singaporeair.pl