Motorola XOOM w samolotach i business loungach Alitalii

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowoczesny tablet Motorola XOOM trafia na pokłady samolotów Alitalii. Będzie z nich korzystać załoga oraz pasażerowie wyższych klas. A wszytko po to, by było szybciej, łatwiej i przyjemniej.

Dzięki tej współpracy w samolotach Alitalii, jako jednej z pierwszych linii lotniczych na świecie, załoga zostanie wyposażona w tablety Motorola XOOM 2, dzięki którym będzie mieć dostęp do najistotniejszych i zaktualizowanych informacji na temat pasażerów, m.in. ich kulinarnych gustów, tego, które miejsca w samolocie są ich ulubionymi oraz czy w przeszłości zgłaszali jakiekolwiek reklamacje, dotyczące pokładowego serwisu. Dzięki połączeniu online tablety będą mogły w czasie rzeczywistym ściągać najnowsze dane.

Ale to nie wszystko. Tablety trafią w ręce pasażerów klasy Business i Magnifica na trasach do Moskwy, Sankt Petersburga, Tel Avivu, Bejrutu, Rijadu i Teheranu. Użytkownicy będą mogli dzięki nim cieszyć się bezpłatnym dostępem do szerokiej kolekcji filmów, muzyki, gazet online oraz gier wideo. 10,2- calowe tablety znajdą się także w 10 loungach, zawiadywanych przez Alitalię.