Na Maltę z British Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

W pierwszym kwartale 2014r. oferta brytyjskiego przewoźnika poszerzy się o rejsy na Maltę. Maltańskie ministerstwo turystyki w porozumieniu z British Airways ogłosiły, że jest to najnowsza zmiana w siatce codziennych połączeń spółki.

Premierowy lot z lotniska Gatwick w Wielkiej Brytanii do międzynarodowego portu lotniczego na Malcie ma odbyć się już 30 marca przyszłego roku. Brytyjski port Gatwick będzie głównym lotniskiem, z którego realizowane będą połączenia na wyspę zlokalizowaną na Morzu Śródziemnym.

Rejsy z Wielkiej Brytanii na Maltę mają być obsługiwane przede wszystkim przez Boeingi 787 oraz Airbusy 319 i 320. Nowa destynacja w ofercie brytyjskiego przewoźnika wydaje się być idealną propozycją dla wszystkich, którzy poszukują słonecznego kraju z bogatym dorobkiem historycznym i kulturalnym.   Ważną informacją dla spragnionych słońca Brytyjczyków jest także fakt, iż połączenia na Maltę mają być bezpośrednie.

-Zawarte przez nas porozumienie jest wyrazem dużego zaufania jakim darzymy British Airways. Mam nadzieję, że ta współpraca jeszcze bardziej scementuje nasze relacje z Wielką Brytanią, a także zwiększy ilość podróżnych przylatujących na Maltę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do turystów poszukujących wypoczynku jak i do osób podróżujących w celach biznesowych – powiedział maltański minister turystyki Karmenu Vella.