Na narty w góry i na Mazury

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętu sportowego, baseny i sauny – takie atrakcje czekają na narciarzy, którzy zdecydują się na zimowe szaleństwa w Polsce i wybiorą któryś z hoteli Grupy Hotelowej Orbis.

Wiele z nich przygotowało na sezon zimowy specjalne pakiety i promocje dla całych rodzin.

Narciarskie szaleństwa w Zakopanem

W zimowej stolicy Polski na narciarzy czeka pięknie położony trzygwiazdkowy Mercure Kasprowy Zakopane, z którego rozciąga się wspaniały widok na Tatry. Hotel oferuje gościom dostęp do ponad 160 km tras narciarskich. Narciarze mają tu do dyspozycji przechowalnię sprzętu oraz wypożyczalnię nart. Początkujący za dodatkową opłatą skorzystają z usług szkółki narciarskiej.

W ramach pakietu przygotowanego na ferie zimowe hotel oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach oraz śniadania w formie bufetu i wieczorne kolacje z tematycznym menu. Nie zabraknie rozrywek dla całych rodzin. Kulig w górskiej dolinie wraz z ogniskiem i poczęstunkiem, profesjonalna szkoła tańca z instruktorem oraz zabawa w hotelowej dyskotece to tylko część z nich.

Dzieci miło spędzą czas pod opieką profesjonalnej opiekunki w Mini Klubie, młodzież ma do dyspozycji Junior Klub. Dla amatorów białego szaleństwa bilety na Szymoszkową są o 15% tańsze. Bezpłatnie goście skorzystają z hotelowego centrum fitness, basenu oraz przechowalni sprzętu narciarskiego z bezpośrednim wyjściem na stok. Za dodatkową opłatą z hotelu kursuje bus do Białki Tatrzańskiej. Pakiet jest dostępny od 2 stycznia do 29 lutego.