Na narty w góry i na Mazury

Autor tekstu: , Data publikacji:

Zima w Karkonoszach

Narciarze doceniają także uroki Karkonoszy, położonych na pograniczu Czech i Polski.

U stóp najwyższego masywu – Śnieżki – położony jest Mercure Skalny Karpacz. Naprzeciwko hotelu zlokalizowane są dwa stoki, na których z powodzeniem można stawiać pierwsze kroki na nartach. Z kolei niemal 3 kilometry dalej mieści się narciarski kompleks Kopa. Hotel to także świetna baza wypadowa do Czech oraz na Polanę Jakuszycką, którą szczególnie upodobali sobie miłośnicy narciarstwa biegowego. Po zimowych szaleństwach goście zrelaksują się w basenie z jacuzzi i saunie.

W Karkonoszach warto także zatrzymać się w hotelu Mercure Jelenia Góra,  w pobliżu granic z Czechami i Niemcami. Liczne trasy i stoki goście znajdą w oddalonym o około 20 km Karpaczu oraz Szklarskiej Porębie, gdzie w ośrodku Ski Arena doskonale będą czuli się zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze. W Mercure Jelenia Góra goście skorzystają z przechowalni sprzętu narciarskiego, za dodatkową opłatą hotel organizuje dojazd i powrót raz dziennie do terenów narciarskich. Goście mogą także skorzystać z wewnętrznego, ogrzewanego basenu, brodzika dla dzieci, sauny i jacuzzi.

„Epoka Lodowcowa” na Mazurach

Nie mniej atrakcyjne dla narciarzy są tereny Warmii i Mazur. Położony w Mrągowie hotel Mercure Mrongovia Resort & Spa przygotował z myślą o rodzinach specjalny pakiet na ferie.

W ramach promocji „Epoka lodowcowa” goście mają zagwarantowane noclegi ze śniadaniem, codzienne kolacje z napojami oraz 10% rabatu na wyciąg narciarski. Dla miłośników białego szaleństwa zaplanowano naukę jazdy na nartach z instruktorem oraz śnieżny hokej. Dodatkowe atrakcje to m.in. tenis stołowy, piłka wodna, nordic walking, a dla najmłodszych Zimowy Klub Juniora. Do dyspozycji gości są także – basen pływacki, basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią i masażami wodnymi, jacuzzi zewnętrzne, sauna fińska oraz siłownia Techno-Gym. Z pakietu można korzystać od 13 stycznia do 25 lutego.

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.accorhotels.com