Nowa siatka połączeń Finnaira

Autor tekstu: , Data publikacji:

Letni rozkład lotów Finnaira wchodzi w życie już 30 marca 2014 r. Do siatki połączeń od 1 czerwca do 21 września powracają popularne rejsy do Toronto, obsługiwane zmodernizowanymi samolotami Airbus A330. Finnair proponuje też bardzo popularne loty do Chicago, oferowane w systemie code-share z American Airlines. Loty do Xi'an będą kontynuowane od 30 marca, a połączenie z Hanoi rusza ponownie od 2 czerwca.

Od końca czerwca Finnair będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu nowe połączenia do Pizy i Biarritz. Finnair podwaja także częstotliwość swoich lotów do Düsseldorfu i Zurichu – z dwóch do czterech połączeń dziennie oraz uruchamia od kwietnia do sierpnia połączenie z tureckim kurortem Alanya. Loty będą się odbywały trzy razy w tygodniu.

Finnair zwiększa również częstotliwość rejsów do Kopenhagi, Dubrownika, Malagi, Paryża, Rzymu i Tel Awiwu w okresie od czerwca do sierpnia 2014. Do letniej siatki połączeń fińskiego przewoźnika od 1 czerwca do 21 września powraca Toronto, połączenie to będzie wykonywane samolotami Airbus A330.

Do 28 marca br Finnair będzie też latał z Helsinek za koło podbiegunowe – do norweskiego Tromsø.