Nowe połączenia Turkish Airlines

Autor tekstu: , Data publikacji:

Turkish Airlines uruchomiły dwa nowe połączenia do Mongolii oraz Kirgistanu. W połowie lipca wystartowało połączenie ze Stambułu do Osz, natomiast w połowie sierpnia odleci pierwszy samolot do Ułan Bator.

Rejsy ze Stambułu do Osz w Kirgistanie będą się odbywały trzy razy w tygodniu. Samolot Airbus A319 będzie startował ze Stambułu w każdy poniedziałek, środę oraz sobotę. Loty powrotne z Osz zaplanowano na wtorki, czwartki oraz niedziele.

Połączenie do Ułan Bator będzie realizowane trzy razy w tygodniu. Rejsy ze Stambułu będą się odbywały w poniedziałki, środy oraz piątki. Loty powrotne ze stolicy Mongolii zostały zaplanowane na wtorki, czwartki oraz soboty. Trasę będzie obsługiwał samolot Airbus A320 z lądowaniem technicznym w Biszkeku.

Turkish Airlines uruchomiają nowe połączenie ze Stambułu do Houston. Pierwszy rejs na tej trasie został zaplanowany na 1 kwietnia 2013 roku. Planowane są rejsy cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, wtorki, piątki oraz soboty. Rejs TK 33 będzie startował z tureckiego lotniska o 13:05, w Houston wyląduje o 18:05 lokalnego czasu. Lot powrotny TK 34 wystartuje o 19:50, w Stambule spodziewany jest o 15:55 (następnego dnia). Połączenie będzie obsługiwane samolotem Boeing 777-300ER.