Nowy szef kuchni w InterContinental Warszawa

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowym Szefem Kuchni Hotelu InterContinental Warszawa został Mariusz Jeznach. W hotelu pracuje od 2003 roku, piastując kolejno Executive Sous Chef, Main kitchen and Banqueting Sous Chef i Chef de Partie.

Mariusz Jeznach ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w gastronomii w 5-gwiazdkowych hotelach i ekskluzywnych restauracjach. Inspiracje kulinarne czerpie pracując z kucharzami z całego świata, ale jego ulubiona kuchnia to tradycyjna polska. Jego pasją –  poza kuchnią – jest też motoryzacja i informatyka.

Na stanowisku Szefa Kuchni InterContinental Warszawa zarządza grupą ponad 50 kucharzy i jest odpowiedzialny za całość pracy kuchni, przygotowywanie menu oraz nadzór nad kosztami . Nowy Szef będzie nadzorował prace wszystkich kuchni restauracji hotelowych: DownTown oraz Platter a także baru +OneBar i kawiarni Wedel, oraz kuchni bankietowej i cateringowej.

InterContinental Warszawa należy do największej sieci hotelowej na świecie- InterContinental Hotels Group. Hotel położony jest w samym sercu Warszawy, naprzeciwko Pałacu Kultury i Nauki, kilka kroków od centrum biznesowego i handlowego oraz od Starego Miasta. Wszystko to sprawia, że jest on idealnym miejscem zarówno dla podróżujących służbowo jak i prywatnie.