Intercontinental z nagrodami World Travel Awards

Autor tekstu: , Data publikacji:

InterContinental Warszawa po raz siódmy został uznany za Wiodący Hotel Biznesowy w Polsce (Poland’s Leading Business hotel) oraz Wiodący Hotel Konferencyjny w Polsce (Poland’s Leading Conference Hotel) w 18-letniej historii hotelu.

Britta Kutz, Area General Manager w IHG Hotels & Resorts, powiedziała: – Jesteśmy bardzo dumni z zdobycia tych dwóch prestiżowych nagród jako Poland’s Leading Business Hotel i Poland’s Leading Conference Hotel. Dla nas jest to bardzo cenne uznanie dla ogromnej pracy, jaką nasz zespół wykonał, aby zapewnić naszym gościom najwyższe standardy, wyjątkową obsługę i jakość.

InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu stolicy. Hotel mieści się w jednym z najwyższych budynków w mieście. InterContinental Warszawa posiada 414 pokoi gościnnych i w pełni wyposażonych apartamentów mieszkalnych Residence Suites. Goście hotelu mogą delektować się daniami kuchni polskiej i światowej w restauracji Platter by Karol Okrasa oraz restauracji DownTown. Na 43 i 44 piętrze mieści się Riverview Wellness Centre z najwyżej położonym basenem w Europie, siłownią, sauną oraz łaźnią parową.

Plebiscyt World Travel Awards™ został ustanowiony w 1993 roku, aby doceniać, nagradzać i celebrować doskonałość we wszystkich kluczowych sektorach branży turystycznej i hotelarskiej. Dziś marka World Travel Awards™ jest rozpoznawana na całym świecie jako oznaka doskonałości w branży.
w 2021 roku, World Travel Awards™ obchodzi swoje 28. Urodziny.