MEET THE BIDDER już 24 listopada w Warszawie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już niebawem kolejna edycja targów turystycznych Meet The Bidder. 28 edycja spotkania odbędzie się w Warszawie 24 listopada w Arche Hotel Krakowska, który jest partnerem tego wydarzenia.

Podobnie jak do tej pory wystawcy to profesjonalni usługodawcy z całego świata – DMC, hotelarzy, narodowe organizacje turystyczne, linie lotnicze. W charakterze gości zaproszony jest każdy, kto jest związany obecnie z organizacją wyjazdów w branży MICE a także biura podróży organizujące wyjazdy luksusowe, szyte na miarę, wyjazdy sportowe, przygodowe, jak również rocznice firmowe czy inne imprezy tematyczne.

Uczestnictwo w MEET THE BIDDER SMART FAIRS jest w dalszym ciągu bezpłatne dla organizatorów turystyki wyjazdowej, ale warunkiem udziału jest rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego. Spotkania B2B dotyczą organizacji wyjazdów, eventów i konferencji dla grup, luxury travel, a także usług dla turystów indywidualnych (wyjazdy dla par, rodzin, przyjaciół, osób podróżujących solo itp.).

W ciągu dnia jeden odwiedzający może odbyć około 12 spotkań oraz nawiązać kontakty z innymi wystawcami w trakcie lunchu i koktajlu.

Uczestnictwo potwierdziło już ponad 30 międzynarodowych wystawców. Reprezentują oni kraje europejskie m.in.: Hiszpania i Portugalia, Malta, Niemcy, Słowacja, Chorwacja, Grecja, Szwecja, Islandia, ale dotrą do nas również Partnerzy z takich destynacji jak np.: Gruzja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ameryka Południowa czy Mauritius.

W nowo utworzonej Strefie New Investment Travel (NIT) czyli Nowych Inwestycji w Turystyce będzie również kilku polskich wystawców. Ze względu na to, że z powodu pandemii coraz więcej wyjazdów i spotkań odbywa się w Polsce organizatorzy wyjazdów będą mieć okazję do zapoznania się z tym, co zostało niedawno oddane do użytku lub będzie otwierane w najbliższej przyszłości w naszym kraju.

Patronami Medialnymi tegorocznego przedsięwzięcia jest THINK MICE, Mice Poland, Business Traveller, Wasza Turystyka oraz ALL INCLUSIVE – luksusowy magazyn o podróżach.

Wszystkich, którzy na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów i chcieliby wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu MEEET THE BIDDER Autumn Edition w środę 24 listopada w Warszawie, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie:

https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer