OCHNIK pod choinkę. Co wybrać?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Mikołajki, Boże Narodzenie, Nowy Rok – przed nami magiczne chwile, które najchętniej spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół. To czas umacniania więzi, wyrażania uczuć i obdarowywania bliskich wyjątkowymi upominkami. Szukając pomysłów na udane gwiazdkowe prezenty, warto odwiedzić salony marki OCHNIK.

OCHNIK jak co roku proponuje całą gamę oryginalnych produktów wysokiej jakości. W salonach tej polskiej marki znajdziemy eleganckie portfele, modne rękawiczki, puszyste szale i kominy, praktyczne teczki i etui, futrzane breloczki, krawaty ze skóry i wiele innych produktów, które świetnie sprawdzą się w roli świątecznych upominków. Dla niej i dla niego, dla młodszych i dla starszych, wiele w atrakcyjnych promocjach.

Do 24 grudnia w salonach OCHNIK (zarówno regularnych, jak i outletowych) na wszystkich poszukiwaczy prezentów czekają wyjątkowe promocje. Każdy klient, który zakupi dowolny produkt w cenie regularnej, otrzyma 30% rabatu (w salonach regularnych) lub 20% rabatu (w outletach) na wybrane modele portfeli i dodatki z dzianiny. Takiej okazji nie można przegapić! Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.ochnik.com.

Dodatkowo w salonach OCHNIK wprowadzono gwiazdkowe promocje na okrycia wierzchnie z kolekcji jesień-zima 2014/2015. Wybrane modele oryginalnych skórzanych kurtek kupicie nawet 30% taniej, a wybrane modele kożuchów – nawet 20% taniej.

ochnik

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.