8 prezentowych pewniaków na urodziny taty

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ukochany tata to prawdziwy superbohater. Pomoże w obliczaniu równań z niewiadomą, zbije karmnik albo huśtawkę, naprawi to, co na pozór absolutnie nie nadaje się do naprawienia… Każdy ojciec ma jakąś magiczną supermoc, z której chętnie korzystamy jako dzieci. Po latach, kiedy jesteśmy już nieco starsi, warto odwdzięczyć mu się za poświęcony nam czas i wszystkie lekcje, które od niego otrzymaliśmy. Jak to zrobić? Kiedyś wręczaliśmy samodzielnie wykonane laurki, a dziś możemy je zastąpić na przykład voucherami pełnymi emocji.

Zamknij na chwilę oczy i zastanów się, jakie pasje ma Twój ukochany tata. O czym marzy? Co chciałby zrobić? Już wiesz? W takim razie zajrzyj do Katalogu Marzeń w sekcji prezent urodzinowy dla taty i wybierz upominek, który na pewno go zaskoczy. Oto osiem „pewniaków” z tej serii:

  • Degustacja cygar,
  • Wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości,
  • Lot samolotem Cessna,
  • Lot w aerotunelu,
  • Jazda quadem,
  • Weekend w wybranym mieście,
  • Nurkowanie w zatopionym kamieniołomie,
  • Pakiet Marzeń.

Smakowity prezent dla taty na urodziny

Jeśli szukasz pomysłu na smaczny prezent na urodziny dla taty, wcale nie musisz stawiać na wizytę w restauracji. W tym roku wybierz raczej nieco inne podejście do tematu i w tym szczególnym dniu wręcz mu voucher na degustację cygar. Doskonale znane na całym świecie, tradycyjnie zwijane na gorącej Kubie, cygara od dekad są synonimem luksusu i klasy. Kojarzą się na przykład z klasycznymi filmami prezentującymi portrety włoskiej mafii. Chętnie pali je też James Bond, przez wielu uważany za synonim elegancji i dobrego stylu. Prezent urodzinowy dla taty w postaci udziału w degustacji cygar to zatem doskonały wybór, jeśli chcesz postawić na szyk, a przy okazji nieco go zaskoczyć.

Wizyta w innym wymiarze – niezwykły prezent urodzinowy dla taty

A może wyślesz solenizanta w inny wymiar, i to dosłownie? Z Katalogiem Marzeń to możliwe! Wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości dostarczy niemałych emocji i sprawi, że Twój ojciec znowu poczuje się jak mały chłopiec. Kto z nas nie chciałby, choć na chwilę powrócić do dzieciństwa? Założenie gogli VR gwarantuje emocje znacznie większe niż podczas tradycyjnej komputerowej rozgrywki, bo świat, w którym tworzona jest historia, znajduje się dosłownie dookoła gracza. Taki prezent na urodziny dla taty jest zatem strzałem w dziesiątkę, jeśli on uwielbia spędzać czas na planowaniu strategicznych posunięć albo jest prawdziwym fanem video.

Pomysły na prezent urodzinowy dla taty z głową w chmurach

Twój tata to prawdziwy marzyciel, który na co dzień buja w obłokach? W takim razie mamy dla niego upominek idealny! Voucher na lot samolotem Cessna będzie spełnieniem marzeń niejednego mężczyzny, który przed laty pragnął zostać pilotem. Widoki, jaki rozpościerają się z okna skrzydlatej maszyny są nieporównywalne z niczym innym i dosłownie zapierają dech w piersiach. Dodatkowo, jeszcze przed startem, Twój tata dowie się co nieco o konstrukcji legendarnego modelu samolotu i pozna kilka technicznych ciekawostek. Czy może być lepiej? A jeśli wiesz, że solenizant marzy o skoku ze spadochronem, na początek wręcz mu voucher na wizytę w aerotunelu. Doświadczy tam emocji porównywalnych z prawdziwym skokiem, dzięki czemu świetnie się do niego przygotuje. Taki prezent urodzinowy dla taty będzie gwarancją emocji i wspomnień, które pozostaną z obdarowanym na naprawdę długi czas.

Naprawdę męski prezent urodzinowy dla taty

Szukasz prezentu pełnego testosteronu dla taty na urodziny? Postaw na męską wyprawę! Przejazd quadem po dzikich ostępach bez dwóch zdań zapewni mu silne emocje i pozwoli obudzić w sobie ducha prawdziwego wojownika. Dzięki rajdowi na quadach w stylu off road, solenizant przeżyje jedną z najciekawszych i najbardziej emocjonujących atrakcji w swoim życiu. Tutaj będą się liczyły: wytrzymałość, umiejętność odnalezienia się w terenie i zimna krew zachowana w najtrudniejszych sytuacjach. Koniecznie podaruj tacie prezent na urodziny w postaci udziału w męskim rajdzie!

Podaruj tacie na urodziny pakiet podróżniczy

Jeżeli masz w rodzinie zapalonego podróżnika żądnego przygód i nowości, w Katalogu Marzeń znajdziesz dla niego prezent skrojony na miarę. Voucher pełen atrakcji możliwych do zrealizowania w jednym z wielu miast całej Polski będzie odpowiedzią na wszystkie jego potrzeby. Taki wyjątkowy prezent urodzinowy dla taty z pewnością mu się nie znudzi i szybko trafi na szczyt listy jego marzeń. Toruń, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, a może jeszcze inne miasto? Jaki kierunek podróży wybierzesz dla swojego taty na urodziny w tym roku?

Podwodna historia, czyli ekstremalny prezent urodzinowy dla taty

Z powodzeniem możesz też wysłać rodzica w podróż pod powierzchnię wody. W jaki sposób? Na przykład dzięki voucherowi na nurkowanie w zatopionym kamieniołomie. Jeśli solenizant miał już wcześniej styczność z tą dyscypliną sportu, taki urodzinowy upominek dla taty będzie strzałem w dziesiątkę. Zawalony i zalany kamieniołom jest pełen tajemniczych zakamarków, które tylko czekają na to, aby je odkryć. Jakie skarby znajdzie Twój tata dzięki takiemu podarunkowi otrzymanemu na urodziny? Przekonaj się sam!

Pakiety Marzeń, czyli pomysły na prezent urodzinowy dla taty w formie niespodzianki

A jeżeli wiesz, że on chciałby spróbować wszystkiego i ostateczną decyzje najchętniej podejmie sam, postaw na tematyczne Pakiety Marzeń. Każdy z nich zawiera kilkadziesiąt różnorodnych niespodzianek, spośród których można wybrać dowolną. W powietrzu, na ziemi, pod wodą, w leśnym gąszczu… Pomysłów na ciekawe spędzenie czasu z tym prezentem urodzinowym dla taty z pewnością nie zabraknie!

undefined