Personalizowane karty od Radisson Blu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Rezidor Hotel Group, jedna z najszybciej rozwijających się firm hotelarskich na świecie, uruchomiła sprzedaż idealnych prezentów świątecznych – personalizowanych Kart Podarunkowych. Karty obowiązują między innymi w hotelach sieci Radisson Blu i Park Inn by Radisson.

Karta Podarunkowa sieci Rezidor to prezent, który może być wykorzystany w ponad 250 hotelach, w ponad 30 krajach na świecie. Są to hotele sieci Radisson Blu, Park Inn by Radisson i Missoni, a wśród nich siedem znajdujących się w Polsce – Radisson Blu w Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku oraz dwa w Warszawie, a także hotel Park Inn by Radisson Kraków. Karta podarunkowa może być użyta do sfinansowania pobytu, kolacji w hotelowych restauracjach, zabiegów SPA, czy jakiejkolwiek innej usługi. Weekend w Paryżu, kolacja w Barcelonie, masaż w Dubrovniku, czy zakupy w Londynie – wszystko to można podarować w postaci Karty Podarunkowej. Aby karta miała bardzo indywidualny, wręcz osobisty charakter można zaprojektować ją samemu. Wystarczy wejść na stronę www.radissonblu.com/giftcard, wybrać do wydruku na karcie ulubione zdjęcie z własnego komputera – lub z istniejącej bazy, wskazać kwotę doładowania, a także podać adres dostarczenia karty i gotowe.

karta radisson

Taki spersonalizowany i bardzo uniwersalny prezent można śmiało wręczyć bliskim i przyjaciołom ale i każdej często podróżującej osobie. Karta może też posłużyć jako miła forma podziękowania dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych.

Więcej info na www.radissonblu.com/giftcard