Hotele Dr Irena Eris z nagrodami Travellers’ Choice

Autor tekstu: , Data publikacji:

Po raz kolejny użytkownicy portalu TripAdvisor wybrali najlepsze hotele w Polsce. Co roku ten największy na świecie opiniotwórczy portal turystyczny przyznaje, na podstawie recenzji i ocen użytkowników, nagrodę Travellers' Choice w 8 kategoriach.

W każdej z nich prezentuje TOP 25 – najlepszych obiektów. Tegoroczna edycja zakończyła się dla Hoteli SPA Dr Irena Eris wielkim sukcesem. Po raz pierwszy wszystkie trzy Hotele SPA Dr Irena Eris – Krynica Zdrój, Wzgórza Dylewskie i Polanica Zdrój – zostały nagrodzone w kategorii „Hotele”.

Do tej pory nie zdarzyło się w historii rankingu, aby laureatami zostały wszystkie obiekty z jednej grupy hotelowej. W kategorii „Obsługa” nagroda trafiła do Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, który również otworzył na pierwszym miejscu ranking w kategorii „Luksus”. W tej najbardziej ekskluzywnej kategorii wyróżniony został także Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Hotele SPA Dr Irena Eris od początku współpracy z portalem TripAdvisor® znajdują się na top liście słynnego rankingu. Dzięki opiniom wystawionym przez internautów i gości hoteli są numerem 1 w swoim regionie. Są doceniane przede wszystkim za najwyższej jakości serwis i wyjątkową atmosferę.

Witryny współpracujące ze stroną TripAdvisor® są obecne w 49 krajach i skupiają największą społeczność podróżnych na świecie. Są odwiedzane średnio 390 milionów razy miesięcznie i można na nich znaleźć 435 milionów recenzji oraz opinii na temat 6,8 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji, stanowiąc skarbnicę wiedzy, stworzoną przez samych podróżników, na temat, gdzie warto pojechać, co zobaczyć i zwiedzić oraz gdzie zjeść i przenocować. Dzięki temu można w pełni zaplanować każdy wyjazd, wybierając dla siebie najlepsze rozwiązania.