Hotele Spa Dr Irena Eris z nagrodą TripAdvisora

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój zdobyły tytuł Travellers' Choice w ankiecie użytkowników portalu TripAdvisor. Obydwa hotele są jednocześnie numerem jeden w regionie na liście obiektów hotelowych tego podróżniczego portalu.

TripAdvisor wybrał najlepsze obiekty hotelowe na świecie już po raz czternasty. Jak co roku robi to w oparciu o setki tysięcy recenzji i opinii zebranych w ciągu roku od podróżnych z całego świata.
Nagroda przyznawana jest na podstawie opinii wystawionych przez gości, jakie hotel otrzymał w ostatnim roku. Według statystyk podawanych przez TripAdvisor, aż 80% użytkowników czyta ok. 6-12 opinii przed dokonaniem rezerwacji w obiekcie hotelowym, a 51% gości publikuje swoje recenzje i dzieli się swoimi spostrzeżeniami z pobytu.

Oto wybrane recenzje nt. Hoteli Dr Ireny Eris:

“Miejsce, w którym można się zakochać”
Bardzo urzekające miejsce! Hotel w każdym calu przemyślany. Piękny wystrój wnętrz, jedzenie przepyszne! Hotelowe spa absolutnie bez zarzutów jak również strefa saun i basenów. Bardzo miła obsługa, dbałość o detale oraz atmosfera, która panuje w tym hotelu sprawiają, że z pewnością tam wrócę z ogromną przyjemnością!

“Świetny hotel! “
W Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie gościłam dwa razy podczas turniejów (5&6) Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Które były świetnie przygotowane! Jest to luksusowe miejsce, które zdecydowanie pozwala się  zrelaksować,  nie tylko w SPA, ale także korzystając ze spacerów po lesie, którym hotel jest otoczony. Dla miłośników koni i jazdy konnej polecam stajnię, która ma bardzo przyjazne konie :). Obsługa miła, profesjonalna. Kuchnia smaczna.

TripAdvisor to największy na świecie serwis turystyczny obecny w 47 krajach,  umożliwiający podróżnym zaplanowanie i szybkie zarezerwowanie wymarzonego wyjazdu. Serwis TripAdvisor odwiedza co miesiąc 350 milionów użytkowników na całym świecie i można na nich znaleźć ponad 290 milionów recenzji i opinii na temat  5,3 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji.