Impreza urodzinowa w Hotelu Ossa

Autor tekstu: , Data publikacji:

Na początku lutego, jeden z najchętniej odwiedzanych hoteli w środkowej Polsce – Hotel Ossa Congress&Spa obchodził swoje okrągłe, dziesiąte urodziny. Z tej okazji do powiatu rawskiego zajechała cała śmietanka towarzystwa, która wspólnie bawiła się na uroczystej gali, prowadzonej przez Marka Kaliszuka oraz Agnieszkę Hyży.

Hotel Ossa Congress&Spa to cenione centrum hotelarsko-konferencyjne, które dekadę temu zostało założone przez Małgorzatę Chechlińską i Grzegorza Krzanika. Od początku swojego istnienia obiekt ten wyróżniała gościnność, rodzinna atmosfera i podejście skoncentrowane na kliencie, które  sprawia, iż okolice Puszczy Pilickiej chętnie odwiedzają zapracowani mieszkańcy Warszawy, Łodzi skąd do Ossy dojechać można w godzinę, oraz ludzie z całej Polski ceniący sobie atmosferę spokoju oraz możliwość relaksu – także tego aktywnego.

Dziesięciolecie istnienia hotelu, świętowane huczną galą, świętowało ponad 900 zaproszonych gości. Wśród nich wiele było prawdziwych osobowości – polscy politycy, artyści oraz celebryci. Podczas uroczystego otwarcia imprezy głos zabrali nie tylko założyciele hotelu, którzy nie szczędzili podziękowań w stronę ekipy pracowników hotelu oraz zgromadzonym gościom opowiadali o początkach obiektu. – Dziesiąte urodziny Hotelu Ossa chcieliśmy świętować w gronie naszych najbliższych przyjaciół, osób, które towarzyszyły nam od samego początku i wspierały nas we wszystkich realizacjach – podkreślał Jakub Chechliński, prezes firmy Grupa Trip Kongresy.

Jak na okrągłe urodziny przystało, na gali nie mogło zabraknąć doskonałej muzyki. Zadbały o to przede wszystkim Magdalena Steczkowska – gwiazda odśpiewała uroczyste „Sto lat” podczas krojenia imponującego urodzinowego tortu – oraz Justyna Steczkowska. Na scenie wystąpił także Marek Kaliszyk oraz Jacek Cygan, który na tę okazję przygotował specjalne, śpiewane życzenia.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także polskich polityków – w tym Jerzego Buzka i Danuta Hubner, czyli przedstawicieli Parlamentu Europejskiego, wicemarszałków Województwa Łódzkiego – Dariusza Klimczaka i Artura Bagieńskiego. Ossę odwiedzili także Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz  starosta powiatu rawskiego, Józef Matysiak.

Hotel Ossa Congress & Spa to dziś prawdziwa instytucja – hotel, w którym nie sposób się nudzić. To w końcu nie tylko świetnie wyposażone centrum konferencyjne z 35 salami, ale także obiekt rekreacyjny z centrum spa&wellness, licznymi restauracjami i barami oraz wyśmienitym zapleczem noclegowym. W Ossie więc nie sposób się nudzić!