Jack&Burger, czyli Jack Daniels i burgery w hotelach

Autor tekstu: , Data publikacji:

7 burgerów, 7 historii i on Jack Daniels w różnych odsłonach. W hotelach Sheraton, The Westin oraz Marriott rozpoczął się festiwal Jack&Burger.

To już kolejna odsłona akcji, która zabiera w podróż po kulinarnej mapie świata. Jej idea opiera się na pairingu, czyli umiejętnym dopasowaniu smaku whiskey do składników z jakich skomponowany jest poszczególny burger.

W tym roku, szefowie kuchni restauracji Sheraton, The Westin oraz Marriott, oprócz klasyków takich jak Romano bazujących na wysokiej klasy jakości wołowinie, przygotowali także kilka nowości. Szczególnie warto zwrócić uwagę na wakacyjne warianty: wegetariańską wariację z tofu w roli głównej Be Fit with Aquafaba czy bałkański burger Balkan Green Hills, podawany bez bułki.

Burgery można urozmaicić szeroką gamą dodatków i sosów, z których każdy skomponowany został według autorskich receptur szefów kuchni. Domowe frytki z ziemniaka, warzyw korzeniowych, chipsy z buraka czy krążki cebulowe idealnie komponują się z głównym „bohaterem”. Do tego oczywiście odpowiedni Jack Daniels. Do burgerów rekomendowane są warianty Jack Daniel’s Old No.7, Gentleman Jack, Jack Daniel’s Tennessee Fire.

Czy jest jeszcze cos co warto dodać do tego towarzystwa? Sportowe emocje w SomePlace Else w hotelu Sheraton Warszawa. Restauracja, oprócz doskonałej kuchni i wyselekcjonowanych drinków zaprasza wszystkich kibiców na relacje z różnych wydarzeń sportowych, wyświetlanych na ogromnych ekranach w samym centrum Warszawy.

Więcej informacji: www.warszawa.someplace-else.pl/pl