Lufthansa częściej do Lublina

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od 31 marca Lufthansa zwiększy liczbę połączeń ze swojego głównego portu przesiadkowego we Frankfurcie do Lublina. We wtorki maszyna odleci z Frankfurtu o godzinie 10.10 rano i opuści Lublin o 12.55. Wzrost liczby oferowanych miejsc jest odpowiedzią Lufthansy na rosnące potrzeby pasażerów w regionie. Połączenia z i do Lublina są wykonywane przez nowoczesne i efektywne maszyny w konfiguracji Klasy Biznes i Ekonomicznej.

Siatka połączeń Lufthansy umożliwia pasażerom podróżującym przez Frankfurt dotarcie niemal do każdego kraju na świecie. Na terenie portu klienci mogą skorzystać z 15 saloników biznesowych, zapewniających komfortowe miejsce wypoczynku, biura, cichą przestrzeń do pracy oraz bogate menu.

Lufthansa wierzy w biznesowy potencjał Lubelszczyzny. Przewoźnik współpracuje z ponad 6 tys. przedsiębiorstw z całego kraju w ramach programu Partner Plus Benefit, dzięki któremu Lufthansa jest linią pierwszego wyboru dla klientów biznesowych w Polsce.

Tej zimy przewoźnicy Lufthansa Group połączą 260 miast w 100 krajach na czterech kontynentach poprzez swoje porty przesiadkowe we Frankfurcie, w Monachium, Zurychu, Wiedniu i Brukseli. Lufthansa konkuruje z sukcesem i nadal wzmacnia swoją pozycję wiodącego tradycyjnego przewoźnika dzięki stałym inwestycjom w nowe technologie, we wzrost wydajności, w komfort pasażerów i modernizację floty.