Nowy sposób na promowanie własnej firmy

, Data publikacji:

Nie masz pomysłu jak wypromować własną firmę w oryginalny sposób? Taki, który jest jeszcze nie wykorzystywany na masową skalę, a potrafi przyciągnąć masę odbiorców? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś pozytywnie, to możesz zastanowić się nad skorzystaniem z usług platformy HypeMe, która od niedawna funkcjonuje polskim rynku, a jej popularność wciąż rośnie.

Na czym polega HypeMe?

HypeMe to serwis, w którym można zamówić dedykowany i spersonalizowany film od wybranej gwiazdy. W ofercie znajdują się takie persony jak chociażby prezenter Krzysztof Ibisz, kulturysta Robert Burneika czy siatkarz Fabian Drzyzga. Niewątpliwie jest z czego wybierać, a taki materiał jest z pewnością oryginalną formą i świetną pamiątką.

Schemat działania portalu HypeMe jest niezwykle prosty. Najpierw wybieramy twórcę, od którego chcielibyśmy zamówić dedykowane video. Następnie składamy zamówienie i przesyłamy wszystkie istotne dla nas wskazówki, takie jak treść filmu, okazja z jakiej ma on powstać czy formę przekazu. Na końcu dokonujemy płatności i oczekujemy na maila od portalu z zawartością. Czas oczekiwania wynosi od kilkunastu godzin do maksymalnie tygodnia.

Czy mogę skorzystać z platformy HypeMe w celach marketingowych?

Odpowiedź jest bardzo prosta: oczywiście, że tak! Platforma HypeMe sama szczyci się możliwością aranżacji filmów marketingowych dla film – z wykorzystaniem dostępnych twórców. Bezpłatną, indywidualną wycenę video możemy uzyskać w taki sposób:

  1. Wchodzimy w zakładkę
  2. Hype Me for Business.
  3. Wybieramy gwiazdę, która ma uczestniczyć w naszej akcji marketingowej.
  4. Wypełniamy formularz – wpisujemy nazwę firmy, link do strony internetowej lub mediów społecznościowych, określamy rodzaj komunikacji (zewnętrzna lub wewnętrzna) oraz sposób płatności, a na końcu podajemy nasze wskazówki.
  5. Klikamy “Uzyskaj BEZPŁATNĄ wycenę video biznesowego”.

W niedługim czasie powinniśmy uzyskać kosztorys takiego przedsięwzięcia – zależny od wybranego twórcy oraz naszej wizji.

Gdzie można wykorzystać dedykowany film biznesowy z platformy HypeMe?

Po opłaceniu i otrzymaniu zamówienia, nasz dedykowany film możemy wykorzystać w naszych mediach społecznościowych lub w sieci Google. Możemy go również wstawić na naszą stronę internetową. Jeśli chcielibyśmy wykorzystać go w innym medium, to będzie trzeba skontaktować się drogą mailową z platformą HypeMe.

Jedynymi materiałami, w jakich nie można będzie umieścić takiego video, to treści obraźliwe i wulgarne. Jednak jest to oczywiste – każdy twórca dba o swój dobry wizerunek.

Podsumowanie

Platforma HypeMe to z pewnością interesujący sposób na promocję online swojego biznesu. Dobre połączenie naszej marki z odpowiednim twórcą może nam pomóc w znacznym zwiększeniu grupy odbiorców oraz poprawieniu wizerunku firmy. Niewątpliwie jest to nowatorski i śmiały sposób na reklamę własnej działalności, jednak to do odważnych świat należy. Zdecydowanie warto jest przemyśleć takie rozwiązanie.