Qatar Airways: Grzegorz Karolewski Dyrektorem Handlowym na Polskę

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie lotnicze Qatar Airways w Polsce ogłosiły powołanie na stanowisko Dyrektora Handlowego Grzegorza Karolewskiego.

Grzegorz Karolewski zdobywał bogate doświadczenie w liniach lotniczych oraz branży turystycznej, pracując poprzednio dla PLL LOT, Centralwings oraz Tours Oasis.

Jako Dyrektor Handlowy w Qatar Airways Karolewski jest odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, jak też dochody na polskim rynku.Qatar Airways niedawno rozpoczęły działalność w Polsce wraz z uruchomieniem połączenia do Warszawy ze stolicy Kataru 5 grudnia 2012.

Począwszy od dnia 1 lutego, przewoźnik rozpocznie codzienne loty do Warszawy.Przewoźnik oferuje najszybsze połączenia między Warszawą a popularnymi azjatyckimi miastami docelowymi takimi jak: Hanoi, Delhi, Bombaj, Goa, Male, Rijad, Bangkok i Kolombo.

Qatar Airways, jeden z najszybciej rozwijających się przewoźników lotniczych na świecie, posiada nowoczesną flotę złożoną z 117 samolotów realizujących przeloty do 123 miast na całym świecie.W ciągu kilku następnych tygodni i miesięcy oferta połączeń Qatar Airways wzbogaci się o nowe trasy w tym: Nadżaf w Iraku (23 stycznia), Phnom Penh w Kambodży (20 lutego), Chicago w Stanach Zjednoczonych (10 kwietnia) oraz Salalah w Omanie (22 maja).