Ryanair z Łodzi do Oslo

, Data publikacji:

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosił, że od 25 marca pasażerowie będą mogli polecieć do Oslo (Rygge) z łódzkiego lotniska.

Otwarcie nowego kierunku spowoduje zwiększenie się ruchu pasażerskiego na łódzkim lotnisku oraz zwiększy wybór połączeń.

Rejsy do norweskiej stolicy wystartują w 25 marca 2012 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele.

Katarzyna Gaborec, Dyrektor ds Marketingu i Sprzedaży na Europę Centralną powiedziała – Mam przyjemność ogłosić uruchomienie nowego połączenia z Łodzi

do Oslo, które jest dostępne w sprzedaży od dzisiaj. Z ogólną liczbą 7 kierunków dostępnych z portu lotniczego Łódź, pasażerowie będą mogli skorzystać ze wspaniałej oferty tanich lotów do czterech destynacji w Anglii do Londynu, Liverpoolu, Edynburga i East Midlands, do Dublina w Irlandii, Mediolanu we Włoszech, a także Oslo w Norwegii, jakie oferuje Ryanair. Z pewnością miejsca te będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem. Bilety będą dostępne do nabycia na stronie www.ryanair.com