Kolejne nowe połączenie SAS…

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowa trasa Łódź – Kopenhaga na mapie połączeń SAS to niejedyny znak dynamicznego rozwoju Skandynawskich Linii Lotniczych w Polsce.

Wraz z początkiem zimowego rozkładu lotów SAS wprowadza drugi rejs w ciągu dnia na trasie Wrocław – Kopenhaga.

Już od końca października br. Wrocław zyska kolejne połączenie z największym skandynawskim hub-em, lotniskiem Kastrup w Kopenhadze.Nowe połączenie Skandynawskich Linii Lotniczych SAS na trasie pomiędzy Wrocławiem a Kopenhagą będzie realizowane codziennie oprócz połączenia sobotnio-niedzielnego (tj. wieczornego przylotu w sobotę oraz porannego wylotu w niedzielę).

Poranno-wieczorne godziny dodatkowego połączenia powinny ucieszyć zwłaszcza osoby podróżujące służbowo: od jesieni, korzystając z oferowanych we Wrocławiu przez SAS lotów, będzie można dostać się do Kopenhagi wczesnym rankiem, przed ważnym spotkaniem, a powrócić już wieczorem np. po biznesowej kolacji.

Nowe rejsy będą się odbywać wg rozkładu: 

• wylot z Kopenhagi o 22:45, przylot do Wrocławia o 00:00,
• wylot z Wrocławia o 6:20 przylot do Kopenhagi o 7:35.

Lot będzie się odbywał samolotem dotychczas obsługującym tę trasę czyli CRJ200 dysponującym 50 miejscami. Obecnie SAS realizuje na trasie pomiędzy Wrocławiem a Kopenhagą 1 lot dziennie w dni powszednie i 1 w niedziele, w sumie 6 rejsów tygodniowo wg rozkładu: 

• W dni powszednie: wylot z Kopenhagi o 10:15, przylot do Wrocławia o 11:30 i odpowiednio wylot z Wrocławia o 12:00, przylot do Kopenhagi 13:15
• W niedziele: wylot z Kopenhagi o 18:55, przylot do Wrocławia 0 20:10 i wylot z Wrocławia o 20:40, przylot do Kopenhagi o 21:55.