Skorzystaj z promocji i obniż cenę biletu lotniczego

Autor tekstu: , Data publikacji:

Kilkadziesiąt złotych – tyle można zaoszczędzić, kupując bilet lotniczy w portalu www.centrumlotow.pl. W ramach najnowszej promocji Centrum Lotów Discovery zaoferowało sto kuponów-haseł, dzięki którym można obniżyć cenę za przeloty.

Centrum Lotów Discovery wprowadza nową promocję na portalu ww.centrumlotow.pl. Obniża cenę opłaty serwisowej, czyli opłaty za wystawienie biletu. Przypomnijmy, że i tak należą one do najniższych na rynku.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji? Wystarczy zdecydować się na zakup biletu online do 17 października 2013 na podróż do 31 marca 2014 na stronie www.centrumlotow.pl. Nasz system przyjmie 100 pierwszych kuponów promocyjnych. Hasło upoważniające do zniżki to, pisane wielkimi literami: STARTUJEMY

Wystarczy podać je w trakcie procesu rezerwacyjnego przed podaniem danych z karty kredytowej i nacisnąć przycisk „Wprowadź kod promocji i obniż opłatę serwisową”.

Więcej o szczegółach promocji biletów lotniczych TUTAJ >>

Portal www.centrumlotow.pl jest oparty na znanym dostawcy danych lotniczych – ogólnoświatowej firmie Amadeus. W jego ofercie można znaleźć wszystkie połączenia renomowanych tzw. tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich przewoźników – m.in. odlatujące z Polski Ryanair i Wizzair, jak i operujące w innych częściach europy EasyJet i Norwegian.

Wszyscy, którzy wybierają się w podróż liniami Emirates, mają też – dzięki Centrum Lotów Discovery – okazję skorzystać z usługi Dubaj Stopover,czyli krótkiego pobytu w stolicy Emiratów. To doskonała okazja, by już za kilkaset złotych za dwie osoby zwiedzić to odległe i bogate miasto. Więcej informacji na tena temat można znaleźć na stronie www.przystanekdubaj.pl