Small Planet: Premium Class na rejsach czarterowych

Autor tekstu: , Data publikacji:

Komfortowy przelot to początek udanych wakacji. W sezonie Lato 2013 klienci będą mogli podróżowywać na krótkich lotach czarterowych również w klasie Premium. To nowość na rynku, którą dla klientów Neckermanna wprowadza linia lotnicza Small Planet Airlines

Jak dotychczas podróżowanie ze specjalnymi przywilejami w podwyższonym standardzie było możliwe jedynie na trasach międzykontynentalnych. Neckermann wspólnie z linią lotniczą Small Planet Airlines postanowili pójść o krok dalej wprowadzając dodatkowe udogodnienia w ramach Premium Class również na krótkich lotach czarterowych. Już w sezonie Lato 2013 klienci Neckermanna na rejsach obsługiwanych przez Small Planet Airlines będą mogli dotrzeć do ulubionych miejsc wypoczynku takich jak Grecja, Hiszpania, Turcja, Egipt, Bułgaria, Chorwacja i Czarnogóra bardziej komfortowo.

– Polacy coraz częściej wypoczywają za granicą, a ich wymagania stawiane samej jakości podróży wzrastają, mówi Magda Plutecka-Dydoń, PR Manager Neckermann Polska. – Ta tendencja jest zauważalna także w przypadku krótkich rejsów czarterowych, którymi klienci najczęściej docierają na wakacje. Choć Premium Class jest całkowicie nową koncepcją na rynku, odnotowujemy duże zainteresowanie tą usługą, w tym przede wszystkim wśród klientów wybierających się na urlop z dziećmi, dodaje.

W ramach Premium Class klienci będą mieli zapewnioną oddzielną odprawę na polskich lotniskach. To również miejsca w pierwszych 6-ciu rzędach samolotu oraz dodatkowe 5 kg do głównego bagażu. Dodatkowym przywilejem będzie otrzymanie posiłku i deseru podczas przelotu. Różne typy zestawów będą serwowane podczas lotów porannych i wieczornych. Dodatkiem do posiłku będzie lampka wina lub piwo. Podczas przelotu klienci będą mieli zapewniony także „open-bar” na napoje bezalkoholowe, kawę i herbatę. Pakiet „Premium Class” to koszt 198 zł/os w obie strony.

– Lampka szampana na powitanie, ciepły posiłek serwowany na pięknej porcelanie czy bieżąca prasa – to elementy, które uprzyjemniają podróż i przede wszystkim podnoszą jej komfort na pokładzie samolotu, mówi Beata Wińska, In-flight and Operations Manager Small Planet Airlines. – Jesteśmy przekonani, że usługa „Premium Class” wyznaczy nowy standard w lotach czarterowych, dodaje.

Rezerwacja Premium Class w Neckermannie jest możliwa na rejsach do 15 najpopularniejszych kierunków wakacyjnych. W nadchodzącym sezonie Small Planet Airlines zapewnia wyloty z Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia i Krakowa i Gdańska.

Flota Small Planet Airlines, która będzie gościła pasażerów Neckermanna na swoim pokładzie w sezonie letnim to 3 samoloty Airbus A320. Linia lotnicza przykłada dużą wagę do komfortu podróży na pokładzie swoich samolotów. Poza Premium Class, wszyscy pasażerowie mają zapewnione takie udogodnienia jak: poduszki i koce. Na najmłodszych pasażerów czekają zabawki i kolorowanki oraz specjalne menu. Miła obsługa dokłada także wszelkich starań do umilenia podróży i wprowadzenia przyjemnej wakacyjnej atmosfery już podczas przelotu.