Sprawna podróż według British Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

Z każdym dniem mamy wrażenie, że zwiększa nam się ilość obowiązków a zmniejsza ilość godzin w ciągu doby. British Airways proponuje jak zorganizować podróż nie zużywając przy tym niepotrzebnego nakładu czasu i energii.

W codziennym wirze pracy większość z nas odnosi wrażenie, że doba jest za krótka. Praca, dom, nauka, rodzina, przyjaciele, pasja, czas na sen i jedzenie to najważniejsze obszary naszego życia, które staramy się codziennie zmieścić w 24 godzinach nie marnując przy tym ani jednej minuty.

Każda chwila na wagę złota

Z biegiem lat, nasz styl życia coraz częściej opiera się na zasadzie „No time to waste time”. Ale wyobraźmy sobie, że wybieramy się w podróż samolotem, do której przygotowania mogą zająć zdecydowanie mniej nakładu czasu i energii niż zwykle. Niemożliwe? A jednak.

Z uwagi na nasz zapracowany tryb życia British Airways proponuje szeroki wachlarz darmowych udogodnień, które pomagają zaoszczędzić cenne godziny. Dzięki aplikacji `Manage my booking` dostępnej na stronie ba.com, podczas rezerwacji biletu istnieje możliwość dopasowania podróży do  naszych preferencji  dotyczących miejsca w samolocie czy posiłku.

Warto również dodać, że wybierając się z podróż z brytyjskim przewoźnikiem mamy dostęp do terminali m.in. w Londynie, Madrycie, Nowym Jorku czy Miami, które zlokalizowane są w dogodnych odległościach od centrum, tak skomunikowanych byśmy nie tracili czasu na dojazd.

Czysta oszczędność

W wirze przed wyjazdowym, często zapominamy o najważniejszych rzeczach. Proste rozwiązania nie tylko pomogą nam oszczędzić czas, ale równie dopełnić ważnych czynności związanych z podróżą bez wychodzenia z domu. Na 24 godziny przed wylotem możemy dokonać odprawy za pomocą telefonu lub komputera z dostępem do internetu.

Dzięki aplikacji BA Mobile, potwierdzenie rezerwacji to krótka  chwila formalności, w taksówce bądź w przerwie między spotkaniami, która pozwoli nam cieszyć się dłuższym czasem spędzonym z rodziną. Dzięki takim udogodnieniom, zamiast odprawiać się na lotnisku kierujemy się z wydrukowaną kartą pokładową i bagażem podręcznym bezpośrednio do kontroli bezpieczeństwa. Jeżeli brakuje nam czasu i możliwości wydrukowania karty, możemy ją wysłać faksem lub pocztą e-mail i wydrukować ją przy jednym z samoobsługowych stanowisk odprawy na lotnisku.

Aplikacja mobilna pozwala nam również zarezerwować lot czy wybrać miejsce na pokładzie samolotu. Jest to praktyczne narzędzie pozwalające nam z każdego miejsca na świecie, zarządzać naszą rezerwacją.

Dodatkowym atutem w ofercie British Airways, obok oszczędności czasu, jest oszczędność naszych pieniędzy. Na stronie internetowej przewoźnika możemy na bieżąco przeglądać i wybierać promocje oraz okazyjne oferty produktów Club World, Club Europe, World Traveller czy Euro Traveller.