AnyWay Travel Pass od Lufthansy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Największy europejski przewoźnik lotniczy wprowadza nową usługę - AnyWay Travel Pass. Dzięki niej tańsza ma stać się podróżowanie dla tych podróżników, którzy szukają wyjątkowych okazji cenowych. 

Czasami dokładnie wiemy co jest celem naszej następnej wyprawy, ale dla wielu globtroterów sam cel podróży jest rzeczą drugorzędną. Specjalnie dla nich, Lufthansa właśnie przygotowała testową ofertę „AnyWay Travel Pass” obejmującą kierunki międzykontynentalne.

Jedyne co musi zrobić pasażer, to wybrać miejsce startu i końca jego podróży, a także zakres dat rejsów na stronie lh-anywaytravelpass.com. Klient może następnie wybrać pomiędzy biletami na trasy z Berlina, Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburga, Lipska, Monachium, Stuttgartu do: Bangkoku, Bombaju, Bostonu, Delhi, Dubaju, Hong Kongu, Los Angeles, Miami, Pekinu, Szanghaju i Tel Awiwu. Ceny za AnyWay Travel Pass zaczynają się od 179 euro, ich dostępność jest ograniczona. Rejsy odbywają się w klasie ekonomicznej, w cenie zawiera się jedna sztuka bagażu. Na kilka dni przed wylotem pasażer dowiaduje się dokąd poleci i kiedy dokładnie odbędzie się rejs. W każdym przypadku poleci z jednym z przewoźników Lufthansa Group – Austrian Airlines, Lufthansa lub Swiss. Oferta jest możliwa dzięki elastycznym i zharmonizowanym przepływom pasażerom przez cztery huby Lufthansa Group we Frankfurcie, Monachium, Wiedniu i Zurychu.

– Dzięki AnyWay Travel Pass poszerzamy możliwości dla pasażerów z naszych czterech hubów, aby w pełni wykorzystać elastyczność oferty Lufthansa Group – tłumaczy pomysł Heike Birlenbach, zastępca dyrektora ds. Sprzedaży w Lufthansa Hub Airlines. – Chcemy być liderem na rynku, testować innowacyjne pomysły i iść nowymi drogami. AnyWay Travel Pass jest tego dobrym przykładem – dodaje.

AnyWay Travel Pass można rezerwować od 23 października do 1 grudnia 2017 roku. Podróż musi się odbyć między 5 i 14 grudnia 2017, a 28 grudnia 2017 i 22 marca 2018 r. Na rejs wychodzący i powrotny muszą zostać zakupione osobne bilety. AnyWay Travel Pass jest bezzwrotny; nie ma możliwości zmiany daty lub trasy.