Nowy Tune Hotel w Londynie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Marka budżetowych hoteli Tune Hotels otworzy na początku lutego br. swój piąty obiekt w Londynie. Zlokalizowana przy Hertsmere Road nieruchomość będzie siódmą placówką tej marki w Wielkiej Brytanii.

Planowane otwarcie Tune Hotel Canary Wharf w Londynie ma nastąpić w przyszły poniedziałek 2 lutego. Zlokalizowany na Hertsmere Road w pobliżu West India Quay zaoferuje gościom 130 miejsc noclegowych. Zgodnie z przyjętą przez władze marki filozofią hotele marki Tune Hotel gwarantują swoim gościom podstawowe wyposażenie pokoi takie jak łóżko i prysznic, a wszelkie dodatki takie jak ręczniki, przybory toaletowe czy suszarka do włosów mogą być dostarczone za dodatkową opłatą. W nieco droższych pokojach goście mogą dodatkowo liczyć na udogodnienia takie jak sejf czy telewizor. Bezprzewodowy Internet jest dostępny na terenie całego obiektu niezależenie jednak od standardu wynajętego pokoju udostępniany jest odpłatnie.

-Nie sądzę abyśmy w najbliższym czasie zrezygnowali z rozwoju sieci Tune Hotels w Londynie. Londyn jest miastem, w którym rozpoczęło się nasze funkcjonowanie w Wielkiej Brytanii i zamierzamy stale powiększać naszą obecność w tym kraju. Myślę, że oferowany przez nas stosunek, jakości do ceny i koncepcja pobytu w naszych hotelach cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów z całego świata-powiedział Mark Lankester, prezes Tune Hotels Group.

Marka Tune Hotels jest częścią założonej w 2001r. przez Tony’ego Fernandesa Tune Group. Pierwszy hotel został otwarty w Kuala Lumpur w 2007r. Obecnie w portfelu grupy znajdują się łącznie 44 hotele w Malezji, Indonezji, Indiach, Japonii, Australii, Wielkiej Brytanii i na Filipinach.