Jak taniej kupić funty przed wyjazdem na wyspy?

, Data publikacji:

Mimo widma wyjścia Wielkiej Brytanii ze struktur Unii Europejskiej wielu Polaków wciąż wiąże swoją przyszłość z wyjazdem na stałe do kraju królowej Elżbiety II. Wszyscy z nich zastanawiają się, gdzie najkorzystniej będzie kupić funty, aby posiadać budżet na rozpoczęcie nowego życia. Odpowiedzią jak zawsze jest Internet. Kantory online biją rekordy popularności i sprawiają, że właściciele tradycyjnych kantorów nie mogą spać spokojnie. Czemu tak jest?

Dlaczego Internet jest zawsze tańszy?

Nie ważne czy kupujemy książkę, czy nowy modny model telefonu. Porównując ceny ze sklepowej półki z tymi z jej wirtualnego odpowiednika różnica jest zawsze zauważalna. Jest to efektem prostej matematyki. Prowadząc stacjonarny sklep musimy wynająć lokal, opłacić czynsz, zapłacić obsłudze czy wynająć ochronę z monitoringiem. Prowadząc podobny sklep w Internecie większość, jeśli nie wszystkie z tych opłat nas nie dotyczą. Przekłada się to bezpośrednio na ceny proponowane klientom.

Identycznie jest w przypadku prowadzenia kantoru w postaci serwisu internetowego. Niskie koszty prowadzenia interesu przełożą się tutaj na atrakcyjne kursy walutowe. Nie jest to jednak jedyna korzyść ze współpracy z serwisem internetowym.

Klienci kantorów online bardzo cenią je za wygodę w korzystaniu i gwarancję bezpieczeństwa. Wybierając taką opcję wymiany waluty nie ryzykujemy przemieszczania się po mieście z żywą gotówką w kieszeni. Unikamy też kolejek i nie interesują nas godziny otwarcia. Nad naszym bezpieczeństwem czuwają najnowsze technologie. Podobnie jak w bankowości elektronicznej, można często skorzystać z dodatkowej weryfikacji akcji na koncie klienta poprzez specjalne hasła wysyłane w wiadomości SMS. Każde połączenie z kantorem zabezpieczone jest przez szyfrowanie SSL, które jest niemożliwe do złamania. Szyfr jest tak skomplikowany, że odkodowanie go zajęłoby miliony lat, nawet przy użyciu najlepszego superkomputera na świecie.

Korzyści dla pracujących za granicą

Przed wyjazdem na Wyspy każdy szuka miejsca, gdzie kurs funta będzie najkorzystniejszy, aby nasz budżet na rozpoczęcie życia w nowym miejscu był możliwie jak największy. Wybór kantora internetowego jest tutaj oczywisty. Będąc już za granicą możemy wyrobić sobie specjalną kartę walutową, którą zasilimy dzięki kantorowi online. Rozwiązuje to problem z przewiezieniem gotówki przez granicę i sprawia, że nie jesteśmy zdani na drakońskie stawki oferowane przez nasz bank w Polsce.

Wielu z nas pracując za granicą chce w ten sposób wesprzeć swoją rodzinę pozostającą w kraju. Dzięki usługom kantorów internetowych możemy bezpiecznie przesyłać pieniądze naszym bliskim z pominięciem marży bankowych. Przy takiej ilości korzyści, z lekkim sercem możemy powiedzieć, że usługi kantorów w sieci to najlepszy sposób na zakup i sprzedaż waluty.

Informacje na podstawie strony https://internetowykantor.pl/kurs-funta

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji