Upoluj najlepsze oferty first minute na wakacje 2022

Autor tekstu: , Data publikacji:

Planujesz wakacje 2022 i wciąż zastanawiasz się – kupić teraz czy zaczekać? Wszyscy stoimy przed tym samym dylematem. Z jednej strony szeroki wybór i mnóstwo zniżek, z drugiej – co, jeśli na 2 tygodnie przed wyjazdem cena spadnie? Czy warto rezerwować wczasy w przedsprzedaży? Czym jest first minute i czy to się w ogóle opłaca? Wszystkiego dowiesz się, czytając ten tekst.

First minute – dla kogo wczesna rezerwacja wakacji?

First minute to nic innego jak przedsprzedaż. Oferty wyjazdów pojawiają się z dużym, nawet rocznym, wyprzedzeniem i zapewniają szeroki wybór, a także pakiet zniżek. To doskonała okazja dla osób, które planują wczasy z dużym wyprzedzeniem i chcą na nim zaoszczędzić. Ta opcja sprawdza się dla rodzin z dziećmi, które wiedzą, że na urlop wyjadą w trakcie przerwy wakacyjnej swoich pociech. Dodatkowo wakacje dla rodziny to spory wydatek, a oferty first minute to nie tylko duże rabaty, ale także dodatkowe korzyści, jak zniżki na dzieci czy dodatkowe atrakcje w pakiecie. Jeśli polujesz na najlepsze oferty wczasów – sprawdź.

Dlaczego warto kupować w first minute?

Wiele osób myśli, że rezerwowanie letniego urlopu prawie rok wcześniej to zbyt wcześnie. Jeśli zamierzasz wybierać z najlepszych ofert i mieć dostęp do pełnej puli oferowanych pokoi, atrakcji, a przede wszystkim zniżek i benefitów, takie podejście musisz porzucić! Oferty first minute to mnóstwo świetnych ofert na przyszłoroczny urlop, a im później je zarezerwujesz, tym wyższą cenę zapłacisz. Panuje powszechne przekonanie, że najtaniej jest w last minute, warto jednak pamiętać, że na ostatnią chwilę ceny mogą być okazyjne, ale wybierasz z puli ofert, które z jakichś powodów nie sprzedały się wcześniej.

Dlaczego rezerwacja wakacji w przedsprzedaży się opłaca? Możesz liczyć na wiele dodatkowych udogodnień, m.in. gwarancję niższej ceny, możliwość wprowadzania elastycznych zmian w swojej rezerwacji, a także na zniżki i szereg korzyści. Świetnym przykładem jest rezerwacja wakacji w first minute z ITAKĄ. Doskonałym przykładem jest first minute w ITACE. Przy rezerwacji wakacji z oferty Lato 2022 do końca stycznia 2022, otrzymujesz np. PAKIET 22, który obejmuje m.in. gwarancje niezmienności i najniższej ceny, możliwość zmiany rezerwacji i ubezpieczenie od rezygnacji. Inne benefity, na które możesz liczyć, rezerwując wczasy z ITAKĄ w przedsprzedaży to:

  • 15% zaliczki,
  • 2% zniżki dla Stałych Klientów,
  • niższe ceny dla rodzin 2+2,
  • w wybranych hotelach aż 50% zniżki dla dziecka,
  • 5% zniżki na wycieczki lokalne.

Jak widać, first minute się opłaca. Właśnie dlatego już teraz poszukaj idealnej oferty na tegoroczne wakacje i ciesz się odliczaniem do wyjazdu. To nie tylko przyjemność ze skreślania kolejnych dni w kalendarzu, ale też dłuższy czas na przygotowania do kolejnego niezapomnianego urlopu.

Wybierz sprawdzone biuro podróży

Wybierając oferty wakacji, warto wybierać znane i sprawdzone biura podróży. Aktualnie liderem polskiego rynku turystycznego jest Biuro Podróży ITAKA, którego wiceprezes – Piotr Henicz – stoi także na czele polskich organizacji działających na rzecz turystyki. Co więcej, przez osoby związane z branżą turystyczną został wybrany Najbardziej Wpływową Osobą Polskiej Turystyki 2021 r. i został liderem rankingu opublikowanego przez branżowy portal „Wasza Turystyka”. Jury doceniło Piotra Henicza, eksperta i autorytet polskiej branży turystycznej, za jego ogromne zaangażowanie społeczne w łagodzenie skutków pandemii dla branży turystycznej m.in. poprzez aktywne negocjacje z rządem dążące do zmiany wprowadzanych obostrzeń, aby stały się mniej uciążliwe dla polskich biur podróży i ich klientów. Czytaj więcej TUTAJ

Piotr Henicz