Zurych, miasto na cały rok

Autor tekstu: , Data publikacji:

Zurych, jedno z najciekawszych i najpiękniejszych miast w Europie, ma w tym roku wiele do zaoferowania.

Od 12 lipca przez cały miesiąc można wziąć udział w Allianz Cinema – czyli kinie nad jeziorem; zuerich.com/en/visit/allianz-cinema. Dla amatorów sportu data 29 lipca w Zurychu jest już wpisana do kalendarza, tego dnia odbywa się bowiem Ironman; zuerich.com/de/besuchen/ironman-zuerich.

Street Parade, czyli największe party techno na świecie, odbędzie się 11 sierpnia; zuerich.com/en/visit/street-parade. Natomiast impreza ściągająca do miasta turystów z całej Europy, jaką jest Zurich Openair, rozpocznie się 22 i potrwa do 25 sierpnia;
zuerich.com/en/visit/zuerich-openair.

Serię letnich imprez zakończy Weltklasse Zürich – międzynarodowy meeting lekkoatletyczny, który zaplanowany jest na 30 sierpnia; zuerich.com/en/visit/weltklasse-zurich. Jesienią w Zurychu odbędzie się międzynarodowy festiwal filmowy – Zurich Film Festival (27 września – 7 października); zuerich.com/en/visit/zurich-film-festival. Na gości, którzy zdecydują się spędzić w mieście ostatni dzień 2018 roku, czeka pokaz fajerwerków sylwestrowych; zuerich.com/en/visit/new-years-eve-in-zurich.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji