Kameha Grand. Nowy hotel w Zurychu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Amatorzy zakupów i kulinarnych doznań, którzy w tym celu przyjeżdżają do Zurichu, mają do dyspozycji nowy wyrafinowany i luksusowy hotel. Jego nazwa „Kameha” wywodzi się z języka hawajskiego i oznacza ‘wyjątkowy’. Trzeba przyznać, że rzeczywiście oddaje ona i styl, i rozmach, z jakim hotel Kameha Grand został zaprojektowany i wykończony.

Na gości, którzy zdecydują się w nim zamieszkać, czekają 224 pokoje Premium i Deluxe, dwie suity Executive, sześć suit Business, przestronna suita Space, 11 suit tematycznych, takich jak: Poker Face, Fair Play, Serenity, Diva, Watchmaker, Workout, i zupełnie niezwykła suita King Kameha – usytuowana na najwyższym piętrze. Designem wnętrz zajął się słynny projektant Marcel Wanders, a za architekturę tego miejsca odpowiada Robert Knorr. Mocnym punktem hotelu jest jego położenie w samym centrum miasta, tuż obok najlepszych sklepów i markowych butików. Atrakcją są wyśmienite restauracje: L’unico oferująca potrawy kuchni włoskiej w najlepszym jej wydaniu, serwująca specjały kuchni japońskiej Yu Nijyo, specjalny bar czekoladowy, Puregold Bar&Lounge, Smoker’s Lounge i Shisha Lounge. Goście hotelu mogą skorzystać z Kameha Spa i zregenerować się w nowoczesnej i świetnie wyposażonej sali do ćwiczeń fitness.

To również doskonałe miejsce na prywatne przyjęcie i konferencję, do których można wykorzystać przestrzeń stylowo zaprojektowanej sali balowej; więcej informacji na www.kamehagrandzuerich.com

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.