Świąteczne prezenty z bonami Ryanaira

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair, ulubiona linia lotnicza na świecie, doradza uniknięcia kłopotów ze świątecznymi zakupami sweterków, skarpetek i perfum, których nikt nie chce.

Oszczędzaj czas i pieniądze, złap okazję i kup Świąteczne Bony Ryanair w zaciszu domu lub w biurze, daj ukochanej osobie coś naprawdę użytecznego.

Pośród wszystkich kupujących bony zostanie rozlosowana nagroda, luksusowe wakacje dla dwóch, w tym przeloty, wynajem samochodu i cztery noclegi w hotelu (we współpracy z Hertz i Booking.com).

Świąteczne bony Ryanair, które zaczynają się już od 25 € / £ 25, umożliwią szczęśliwym odbiorcom przeżyć ekscytujące wakacje swojego wyboru na ponad 1300 tras tanich linii lotniczych Ryanair w Europie. Bony można nabyć i odkupić online z gwarancją najniższych taryf Ryanair na stronie www.ryanair.com

Stephen McNamara z Ryanair powiedział – Bony Świąteczne Ryanair to bezstresowy i bezbolesny sposób na to, aby dokonać świątecznych zakupów w zaciszu własnego domu.

Bony świąteczne można nabyć i odkupić w trybie online i umożliwią szczęśliwym odbiorcom możliwość zaplanowania wyjazdów i przerw wakacyjnych na zimowe urlopy i słoneczne wakacje, korzystając z Ryanaira gwarancji najniższych opłat na ponad 1300 tras w 27 krajach.

Bony irlandzkiego przewoźnika są już dostępne na www.ryanair.com. Ryanair również podjął współpracę z naszymi partnerami Hertz i Booking.com aby zaoferować pasażerom Ryanair szansę wygrania luksusowych wakacji dla dwóch osób.