Taniej Lufthansą do Azji

Autor tekstu: , Data publikacji:

Po raz kolejny największy europejski przewoźnik kusi obniżonymi cenami przelotów. Tym razem promocja dotyczy kierunków azjatyckich. W Warszawie można bezpłatnie zwiedzać miasto specjalnym, piętrowym autobusem, który przybliża mieszkańcom stolicy dalekowschodnie klimaty.

Lufthansa przygotowała specjalne ceny na połączenia z Polski do najpopularniejszych miast w Azji, zaczynające się już od 1890 zł. Wśród najpopularniejszych kierunków znajdują się Bangkok (od 1890 zł), Mumbaj (od 1999 zł), Szanghaj (od 2099 zł), Pekin (od 2140 zł), Delhi (od 2180 zł) oraz wiele innych. Bilety w promocyjnych cenach mogą być rezerwowane od 10 do 31 marca na połączenia od 17 marca do 31 października 2014 roku.

– Przy zachowaniu najwyższego komfortu podróży, oferujemy połączenia do Azji w bardzo konkurencyjnych cenach. Atutem Lufthansy jest dostęp do globalnej siatki połączeń z 7 polskich lotnisk przez nasze główne porty przesiadkowe we Frankfurcie i Monachium – mówi Bart Buyse, Dyrektor Generalny Lufthansy w Polsce.

W okresie trwania kampanii Lufthansa zaprasza także mieszkańców Warszawy na przejażdżkę po mieście piętrowym autobusem. Orientalna muzyka, serwowane przez stewardessy azjatyckie przekąski oraz konkursy z nagrodami to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla warszawiaków. Pojazd kursuje w stolicy codziennie od dziś do końca marca, w dni powszednie w godzinach 10:00 – 20:00, w weekendy w godzinach 11:00 – 21:00. Jego trasa będzie przebiega

pomiędzy centrum handlowym Arkadia a Galerią Mokotów oraz między stacjami metra Plac Wilsona i Wilanowska. Na pokładzie autobusu każdy pasażer będzie mógł skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi i poznać specjalne oferty Lufthansy na trasach do miast w Azji.