TAP Portugal najlepszą linią lotniczą Europy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie lotnicze Tap Portugal nagrodzone zostały tytułem Best Airline. Nagrodę przyznano podczas 8 dorocznej gali w Beverly Hills w Kalifornii przez amerykański magazyn Global Traveler.

Nagroda jest wynikiem ankiety przeprowadzonej na ponad 36 tysiącach pasażerów odbywających częste podróże lotnicze oraz podróżujących w klasie biznes.

Uznawana jest ona za odpowiednik filmowych Oskarów, jest obiektywną i niezależną opinią pasażerów, wyrażoną w kwestionariuszach magazynu Global Traveler bądź nadesłaną do redakcji pisma drogą mailową w okresie od 1 stycznia do 31 sierpnia 2011 roku.

Czytelnicy GT to osoby odbywające rocznie co najmniej 16 lotów krajowych i 16 międzynarodowych. Elita podróżujących, o średnich zarobkach rocznych około 340 tys. USD, spędza średnio 80 nocy za granicą i 40 nocy podczas krajowych wyjazdów. 78% to pasażerowie klasy pierwszej i biznes.

Na gali TAP otrzymał jeszcze inne wyróżnienie. „2011 GT Wines on the Wing”- jest to nagroda za najlepsze wina czerwone serwowane na pokładzie w klasie biznes.

TAP Portugal posiada wyjątkową siatkę połączeń, dzięki której można zwiedzić całą Portugalię kontynentalną (Lizbona, Porto, Faro/Algarve) oraz jej wyspy (Madera, Azory), a także dotrzeć do wielu atrakcyjnych portów w Afryce, w tym na Wyspy Zielonego Przylądka (Sal), Wyspy Św. Tomasza (Sao Tome), Angoli (Luanda), Maroka (Casablanca), Senegalu (Dakar), Mozambiku (Maputo) oraz RPA (Johannesburg).

Portugalska linia objęła pasażerów lecących z Polski do Miami, Nowego Jorku i Brazylii programem Bom Dia Lisboa (Dzień Dobry Lizbono). Otrzymują oni bezpłatny nocleg w Lizbonie w przypadku, gdy nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia. Usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Usługa dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (via Warszawa oraz Lizbona) do Miami, Nowego Jorku (lotnisko Newark) lub dowolnego portu w Brazylii, obsługiwanego przez TAP Portugal. Rezerwacje hotelowe zakładane są w biurze TAP Portugal w Warszawie.

TAP Portugal jest członkiem STAR Alliance, a za loty TAP Portugal przysługują mile w programie Miles & More!

Szukasz biletów lotniczych w dobrych cenach? Wejdź na stronę: Centrumlotów.pl