Współpraca LOT-u z UEFA na Euro 2012

Autor tekstu: , Data publikacji:

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zacieśniają dotychczasową współpracę z Unią Europejskich Federacji Piłkarskich (UEFA), która jest organizatorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Do tej pory PLL LOT S.A. współpracowały z UEFĄ w ramach umowy Corporate Plus Agreement, która podpisywana jest nie tylko przez polskiego przewoźnika ale także przez innych Parterów umowy – wybrane linie lotnicze należące do sojuszu Star Alliance. W ramach umowy przewoźnicy ci obsługują bieżące podróże pracowników UEFA.

Na czas EURO 2012, od 1 maja do 30 czerwca br. została podpisana nowa umowa dwustronna pomiędzy polskim przewoźnikiem a organizatorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
Warunki zawarte w kontrakcie pozwolą na zacieśnienie współpracy z korzyścią dla obu stron, zważywszy na fakt, że tegoroczne mistrzostwa odbywają się właśnie w Polsce, gdzie LOT jest narodowym przewoźnikiem.

-Mam ogromną przyjemność i satysfakcję, że LOT ma okazję współpracować z UEFĄ przy tak ważnym wydarzeniu jakim jest UEFA EURO 2012™ – mówi Marcin Piróg, Prezes Zarządu PLL LOT S.A. Jesteśmy dumni, że to właśnie nasze linie będą gościć na pokładach reprezentantów UEFA udających się na rozgrywki do polskich i ukraińskich miast. Jest to kolejny dowód zaufania dla naszej firmy i świadczonych przez nas usług – dodaje Marcin Piróg.

Dzięki zapisom zawartym w umowie, przedstawiciele UEFA będą mieli zapewnione na czas trwania rozgrywek jeszcze bardziej preferencyjne warunki podróżowania LOT-em.