Alto. Nowa marka hotelarska z polskim kapitałem

Autor tekstu: , Data publikacji:

Na przełomie grudnia i stycznia w Żorach zostanie otwarty pierwszy „uśmiechnięty hotel” marki Alto należący do polskiego inwestora Qubus Hotel Sp. z o.o. Obecnie w budynku trwają prace wykończeniowe finalizujące trwającą od marca br. budowę.

Wykańczany w Żorach „uśmiechnięty hotel” marki Alto jest pierwszym w Polsce obiektem hotelarskiej sieci Qubus Hotel Sp. z o.o. Mieszczący się przy ulicy Huloki w Żorach obiekt składa się łącznie ze stu ośmiu miejsc rozlokowanych w 54 pokojach na trzech kondygnacjach. Poza podstawową (sypialną) funkcją hotelu w budynku znajdują się również restauracja oraz strefa relaksu wyposażona w najnowsze technologie. Zgodnie z zapewnieniami inwestorów infrastruktura budynku została zaprojektowana w sposób całkowicie przyjazny osobom niepełnosprawnym. Za design budynku oraz aranżację wnętrz hotelu odpowiadają firmy Konsorcjum Smart Concept oraz MOIA – informuje portal tuzory.pl.

-Doświadczenie gościa to element, na który zwrócimy szczególną uwagę. Będziemy otwarci na informację zwrotną, którą uwzględnimy w naszych procesach decyzyjnych. Dlatego pracujemy nad zupełnie inną strategią komunikacji z gościem. Stawiamy w niej na lekkość, prostotę i funkcjonalność komunikatów, które połączymy z ideą uśmiechu. Chcemy, aby goście przyjeżdżający do Alto nie tylko wypoczęli, ale także dzięki „uśmiechniętemu hotelowi” poczuli się w nim wyjątkowo dobrze – mówi Artur Hajduk, prezes sieci Qubus Hotel.

Przygotowania do budowy hotelu w Żorach spółka Qubus Hotel podjęła już w 2012r. kiedy to nabyła trzy działki w centrum Żor przeznaczone na budowę pierwszego polskiego „uśmiechniętego hotelu” marki Alto. Obecnie przy budynku trwają ostatnie prace wykończeniowe i przygotowania do otwarcia obiektu dla gości, które inwestor przewiduje na przełomie grudnia 2014r./stycznia 2015r.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.