Air One partnerem programu ChangeYourFlight

Autor tekstu: , Data publikacji:

Air One, włoskie tanie linie lotnicze wchodzące w skład Grupy Alitalia, zostały pierwszym partnerem programu ChangeYourFlight.

Program adresowany jest do pasażerów, którzy są w stanie wcześniej przewidzieć, że nie będą mogli odbyć lotu z powodu zmiany planów lub nieoczekiwanego losowego zdarzenia.Ze strony internetowej www.flyairone.com, osoby zainteresowane mogą wejść na stronę ChangeYourFlight i dokonać wyboru opcji częściowego zwrotu lub zmiany rezerwacji.

Refundacja otrzymywana jest w formie elektronicznego voucheru, który może zostać wykorzystany na zakup nowego biletu na rejs Air One po obniżonej cenie.Wysokość refundacji określana jest automatycznie na podstawie kilku czynników, w tym czasu do odlotu oraz współczynnika wykorzystania miejsc na danym rejsie.

W przypadku uznania żądania zwrotu, wartość voucheru szacowana jest na 30 do 80% pierwotnej ceny biletu.Program ChangeYourFlight jest innowacyjnym rozwiązaniem, pozwalającym na uniknięcie całkowitej utraty ceny biletu lotniczego i uzyskania voucheru do zakupu nowego biletu na rejs Air One.