Airberlin otwiera ekskluzywny lounge w na lotnisku w Monachium

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie lotnicze airberlin otwierają kolejny po Berlinie, Düsseldorfie i Kolonii-Bonn - ekskluzywny lounge dla często podróżujących pasażerów oraz pasażerów airberlin podróżujących w klasie biznes.

W Monachium airberlin oferuje często podróżującym pasażerom na wszystkich etapach podróży, wszelkie możliwe korzyści wynikające z posiadania statusu w programie lojalnościowym topbonus.

I tak posiadacze karty topbonus Silver lub Gold mogą parkować swoje pojazdy na specjalnym parkingu znajdującym się w pobliżu wejść i korzystać ze stanowisk priorytetowej odprawy biletowo-bagażowej. Kolejnym przywilejem jest możliwość skorzystania z tzw. security fast lane i szybszego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa. W ten sposób zaoszczędzony czas przed odlotem osoby często podróżujące mogą spędzić w wygodnych, skórzanych fotelach ekskluzywnego lounge airberlin.

W loungu pasażerowie mają bezpłatny dostęp do gazet i czasopism, zimnych i ciepłych napojów, a także wiadomości telewizyjnych. Do dyspozycji jest także dziesięć łączy internetowych (LAN) dla laptopów oraz gniazdka do ładowania i podłączania urządzeń elektrycznych. Ekskluzywny lounge znajduje się w terminalu 1, wyposażony jest w ponad 75 miejsc siedzących.

Ponad 2,8 mln pasażerów uczestniczy obecnie w programie lojalnościowym topbonus i korzysta ze specjalnych przywilejów wielu partnerów programu, takich jak: hotele, wypożyczalnie samochodów, ubezpieczenia czy czasopisma. Dzięki planowanemu na 20 marca 2012 r. przystąpieniu airberlin do sojuszu lotniczego oneworld program topbonus stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny dla osób często podróżujących. Więcej informacji na temat programu lojalnościowego airberlin dla osób często podróżujących dostępnych jest na stronie internetowej airberlin.com/topbonus.