Business Traveller współpracuje z MT Polska

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Magazyn Business Traveller i Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska rozpoczęły współpracę. Tym samym na stronie www.businesstraveller.pl pojawią się posty związane z centrum MT Polska i organizowanymi przez firmę wydarzeniami. Z kolei informacje o magazynie Business Traveller pojawią się w newsletterach MT Polska.

Centrum MT Polska to jeden z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce. Wyposażone jest we wszystkie media i nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, a dzięki możliwościom swobodnej aranżacji przestrzeni doskonale sprawdza się jako lokalizacja zarówno dla mniejszych wydarzeń, a także imprez gromadzących tysiące uczestników.

MT Polska jest też organizatorem największych w Polsce targów w całości dedykowanych współpracy biznesowej z Chinami – China Expo Poland. W tym roku planowana jest już drugą edycja tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 20-22 września. Po raz pierwszy MT Polska zorganizuje natomiast w dniach 20-22 kwietnia Targi Produktów Regionalnych „Regionalia” – imprezę poświęconą szeroko pojętej zdrowej i ekologicznej żywności, a także wyrobom regionalnym z Polski i całego świata. Co więcej w tym roku wznowione zostaną również Targi Sport Rekreacja, skupiające firmy z branży sportowej z kraju i zagranicy. Międzynarodowe Targi Polska będą je organizować w dniach 6-7 września.

Z kolei Business Traveller to najlepszy i najwyżej ceniony magazyn dla podróżujących biznesmenów na świecie. W Polsce wydawany jest w wersji papierowej (ok. 20 tysięcy egzemplarzy nakładu). Na stronie www.businesstraveller.pl można sprawdzić połączenia lotnicze, jakość usług hotelowych czy zasady korzystania z wypożyczalni samochodów. Magazyn jest również doskonałym źródłem pomysłów na różnorodne wyjazdy, zaczynając od podróży integracyjnych po wypoczynkowe. Co istotne, w Business Traveller zamieszcza dużo ciekawych informacji o targach, incentive, spotkaniach firmowych oraz konferencjach. Radzi, gdzie je najlepiej zorganizować – o szczegółach możesz przeczytać TUTAJ.

Dzięki wzajemnej współpracy zarówno MT Polska jak i Business Traveller będą mogły dotrzeć z informacjami do szerszej grupy odbiorców, w tym do managerów czy agencji zajmujących się różnego rodzaju eventami.