Business Traveller już w wersji na Ipada!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Pokażemy Ci wiele więcej, niż możemy w wersji papierowej - taka myśl przyświecała naszemu zespołowi, gdy zastanawialiśmy się, w jaki sposób pokazać polską edycję Business Travellera w wersji na tablety.

Polskiego Business Travellera znajdziecie już w Appstore oraz w Itunes. Już wkrótce planujemy wydać nasz miesięcznik w wersji angielskiej oraz na tablety z systemem Android. Aplikacja do ściągania wydań jest bezpłatna i waży około 4 megabajtów. Poprzez nią można już ściągnąć darmowe majowe wydanie Business Travellera. W wydaniu cyfrowym, przygotowanym także na najnowszą wersję iPada w rozdzielczości full HD, dodaliśmy wiele bonusów: multimedialnych galerii zdjęć i małych niespodzianek, które powinny się Wam spodobać. Oto mała próbka wydania na tablety.

 

W wydaniu cyfrowym wyróżniony czarnym tłem został nasz sztandarowy dział Tried and Tested. Jak zawsze prezentujemy w nim testy naszych dziennikarzy. Sprawdzamy dobre restauracje, testujemy nowe połączenia lotnicze, przyglądmy się od środka hotelom. Nie inaczej jest w wersji na iPada. Sekcje T&T wzbogaciliśmy o multimedialne galerie zdjęć – właśnie wnętrza hoteli i restauracji nabierają zupełnie innego wymiaru w rozdzielczości FULL HD. By jeszcze lepiej pokazać opisywane przez nas obiekty, w każdym numerze będziemy zapraszać Was w wirtualną, trójwymiarową podróż po danym lokalu. W numerze majowym opisaliśmy warszawski Flaming&Co Champagne Bar. Oto kolejna próbka z naszej wizyty:


Czerwcowe, specjalne wydanie Business Travellera na iPada, przygotowywane z myślą o czekających nas emocjach piłkarskich pojawi się a Appstore już w przyszłym tygodniu. Podobnie jak majowe, będziecie mogli pobrać je bezpłatnie. Od wydania lipcowego pojedyncze wydanie będzie kosztować 1,99 euro, ale korzystniej będzie zakupić nas w prenumeracie cyfrowej:

– 6 miesięcy – 10,99 euro (5 wydań, w tym jedno wydanie podwójne) – 1,71 euro za wydanie
– 12 miesięcy: 21,99 euro (10 wydań, w tym dwa podwójne) – 1,49 euro za numer

Zapraszamy do cyfrowej lektury! Będziemy wdzięczni za wszelkie krytyczne uwagi i opinie. Czekamy na nie pod adresem redakcja@businesstraveller.pl