ETHIOPIAN AIRLINES DOŁĄCZAJĄ DO STAR ALLIANCE

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dzięki przyłączeniu się do Star Alliance, Ethiopian Airlines mogą teraz zaoferować swoim klientom korzyści płynące z członkostwa w globalnym sojuszu linii lotniczych: ogólnoświatowy zasięg poprzez rozległą sieć, bezproblemowe podróże i przywileje wynikające z programów lojalnościowych.

Uczestnicy programu ShebaMiles oferowanego przez Ethiopian Airlines mają obecnie możliwość gromadzenia mil podczas lotów dowolną linią członkowską Star Alliance, aby uzyskać status Silver Club lub Gold Glub ShebaMiles.

Wszystkie zgromadzone mile można wymieniać na loty obsługiwane przez dowolnego przewoźnika należącego do sojuszu. Ponadto, wszyscy klienci o statusie Silver Club i Gold Club ShebaMiles otrzymają odpowiednio przywileje Silver i Gold podczas każdej podróży dowolną linią członkowską. Na takiej samej zasadzie linie Ethiopian Airlines będą podczas swoich lotów oferować przywileje Silver i Gold sojuszu klientom ze wszystkich innych linii członkowskich Star Alliance.

Ethiopian Airlines będą także uczestniczyć w różnych produktach taryfowych Star Alliance i oferować je do sprzedaży. Jeśli chodzi o firmy, Etiopia jest ważnym miejscem spotkań i zjazdów. Stolicę kraju, Addis Abebę, określa się często jako „polityczną stolicę Afryki”. Wynika to z faktu, że w mieście mają swoją siedzibę duże organizacje, takie jak Unia Afrykańska i Komisja Ekonomiczna Narodów Zjednoczonych ds. Afryki. Dzięki uczestnictwu w programach Star Alliance Conventions Plus i Meetings Plus linie Ethiopian Airlines będą teraz mogły oferować ogólnoświatowe połączenia w specjalnych cenach dla delegatów i uczestników.

Nie zapominamy także o wypoczynku – 1 stycznia 2012 r. linie Ethiopian Airlines zostaną objęte różnymi produktami taryfowymi Star Alliance. Oferowane przez nie afrykańskie trasy wzbogacą ofertę Africa Airpass Star Alliance, specjalną taryfę przeznaczoną dla osób pragnących zwiedzać kontynent drogą lotniczą.

Jednocześnie połączenia Ethiopian Airlines staną się częścią oferty w taryfie Star Alliance Round the World.

 

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji