Eurolotem do Werony i Popradu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od grudnia 2012 przewoźnik Eurolot uruchomi dwa nowe sezonowe połączenia dedykowane wielbicielom sportów zimowych: do Werony i Popradu.

Z przelotów do Werony, położonej w północno – wschodnich Włoszech, będzie można skorzystać od 1 grudnia br. Rejsy odbywać się będą raz w tygodniu w soboty. Zaplanowano następujący rozkład lotów:

  • wylot z Poznania o godzinie 12:00, przylot do Werony o godzinie 14:10;
  • wylot z Werony o godzinie 09:20, przylot do Poznania o godzinie 11:30.

Kierunek obsługiwać będzie nowoczesny samolot Bombardier Q400 NextGen.

To nie jedyna nowość w rozbudowanej siatce połączeń przewoźnika Eurolot. Od 22 grudnia br. z Ławicy zostanie uruchomione zimowe połączenie do słowackiego Popradu. Rejsy odbywać się będą raz w tygodniu w soboty, zgodnie z następującym rozkładem:

  • wylot z Poznania o godzinie 12:00, przylot do Popradu o godzinie 13:30;
  • wylot z Popradu o godzinie 14:00, przylot do Poznania o godzinie 15:30.

Elwira Rostowska, Kierownik Działu Marketingu i Siatki Połączeńw Porcie Lotniczym Poznań-Ławica komentuje – Wzbogacenie siatki połączeń lotniczych w nadchodzącym sezonie zimowym o dwa, nowe kierunki sezonowe, to bardzo dobra wiadomość dla lotniska oraz naszych pasażerów. Połączenie dedykowane miłośnikom sportów zimowych było od dawna bardzo pożądane w ofercie Ławicy. W ostatnich latach – dzięki możliwości przelotów do Barcelony, czy też Mediolanu Bergamo, wykorzystywanych przez narciarzy – przyzwyczailiśmy pasażerów do komfortu, jakim jest krótki czas podróży samolotem.

Oferowany produkt, to częściowo efekt kilkuletnich prac prowadzonych przy udziale organizatorów pobytów narciarskich, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości oczekiwań klientów, mieli wpływ na kształt oferty. Mamy nadzieje, że połączenia do Werony i Popradu, będą cieszyły się popularnością nie tylko wśród narciarzy, ale i wszystkich, którzy doceniają walory zimowej aury w górach.

Przewoźnik Eurolot kontynuuje też loty z Poznania do Krakowa. Od 28 października br. nieznacznie zmienią się godziny wylotów. Od poniedziałku do czwartku samolot do stolicy Małopolski poleci dwa razy dziennie, o godzinie 8:20 i 21:35. W piątki i niedziele będzie można kupić bilet na jedno, wieczorne połączenie. Szczegółowy rozkład lotów oraz rezerwacje na stronie przewoźnika: www.eurolot.com