LOT: Szalona Środa przez 48 godzin w prezencie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Polskie Linie Lotnicze Lotnicze LOT w prezencie dla swoich klientów przedłużają Szaloną Środę do 48 godzin. Mikołajkowa akcja promocyjna potrwa aż 2 dni w czasie których wśród lotów ujętych w specjalnej edycji będzie można trafić na rejsy na pokładzie Dreamlinera.

Już od północy 5 grudnia do końca dnia 6 grudnia wszyscy Ci, którzy będą chcieli udać się w podróż do jednego z ośmiu europejskich miast będą mogli kupić bilet na połączenia oferowane w przedłużonej edycji Szalonej Środy.

Podróż będzie mogła odbyć się w okresie od 14 grudnia br. do 15 stycznia 2013, w zależności od wybranego kierunku.Ceny na loty w „przedłużonej” Szalonej Środzie zaczynają się już od 444 zł (z uwzględnieniem opłaty za wystawienie biletu) w obie strony.

Bilety w ramach Szalonej Środy będzie można kupić we wszystkich kanałach sprzedaży:lot.com, biurach własnych LOT-u, biurach agentów także w call center LOT-u.Szczególną atrakcją dla naszych Pasażerów jest możliwość zdobycia dodatkowych mil w programie lojalnościowym Miles & More w przypadku wykupienia biletu na lot.com w ramach specjalnej edycji Szalonej Środy.

Oferta oprócz rynku polskiego będzie dostępna także na rynkach: austriackim, niemieckim, czeskim, węgierskim, belgijskim oraz ukraińskim.