Lufthansa City Center: Już 22 lokalizacje w Polsce

Autor tekstu: , Data publikacji:

Lufthansa City Center Travel Consultants Poland, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zainteresowanych ofertą atrakcyjnych usług oferowanych przez biura należące do globalnej sieci Lufthansa City Center, otworzyło kolejne oddziały.

Obecnie zrzesza 22 lokacje działające na terenie największych miast Polski!

Lufthansa City Center, to synonim międzynarodowych standardów jakości i profesjonalizmu obsługi klienta indywidualnego oraz korporacyjnego. Profesjonalna i kompleksowa obsługa podróży możliwa jest dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników, rozumiejącej potrzeby klientów i stosujących się do ustalonych zasad współpracy w oparciu o wewnętrzną politykę podróży.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu i rozwojowi technologicznemu, wszystkie biura tworzące Lufthansa City Center Travel Consultants Poland są w stanie w sposób kompleksowy zagwarantować najwyższą jakość obsługi klienta, opartą na międzynarodowych standardach oraz autorskich rozwiązaniach.

Wprowadzenie wspólnych standardów jakości na poziomie globalnym oraz 24-godzinny dostęp do konsultantów Lufthansa City Center gwarantują stały, wysoki poziom usług na całym świecie.

Biura Lufthansa City Center oferują najwyższy poziom usług w zakresie planowania i organizacji podróży, począwszy od rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych, kolejowych i promowych, rezerwacji hoteli w kraju i za granicą, sprzedaży imprez turystycznych, sprzedaży ubezpieczeń etc., na organizacji konferencji, spotkań, szkoleń i kongresów kończąc.

BIURO KOORDYNACYJNE Lufthansa City Center Travel Consultants Poland znajduje się w Warszawie, przy ul. Długiej 44/50

Więcej informacji znajdziemy TUTAJ